Życzenia dla Dziecka

Życzenia Dla Dziecka na każdą okazję. Dzieciom składamy życzenia na różne okazje - nie tylko na Dzień Dziecka, ale też na urodziny, imieniny, czasem w połączeniu z celebrowaniem sukcesu, na przykład w szkole. Życzenia, które składamy dziecku powinny być odpowiednio dostosowane do wieku malucha - czego innego będziemy życzyć dziecku w wieku przedszkolnym, a czego innego uczniowi, który kończy właśnie szkołę podstawową. Życzenia dla dzieci są zazwyczaj zabawne, śmieszne, mogą być w formie wierszyku. Niektóre okazje, takie jak sakrament Pierwszej Komunii wymagają, by życzenia dla dziecka były poważne. Rodzice nie powinni mieć większych problemów z tym, czego życzyć swoim pociechom, ale dalsza rodzina: babcia, ciocia czy kuzyn mogą nie być pewni, czego najlepiej życzyć maluchowi. Warto, żeby życzenia dla dziecka były radosne i mogły dodać maluchowi wiary we własne siły - pamiętajmy o tym składając życzenia w 2016 roku. W zależności od wieku możemy życzyć między innymi udanych zabaw z miłymi koleżankami (młodszym dzieciom) albo sukcesów w szkole (starszym dzieciom).

Mój słodki gagatku

Najpiękniejszy kwiatku

W tym dniu specjalnym

mój szczęścia promyku

Życzę zdrowia

Sukcesów bez liku

Snów kolorowych setkami barw

Taka pociecha jak ty to skarb!

Nasza kochana córeczko! W tym wyjątkowym dniu życzymy Ci wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich, nawet tych najskrytszych marzeń. Pamiętaj, że jesteś naszym słoneczkiem i kochamy Cię najbardziej na świecie!

Kochany synku! W dniu Twoich urodzin życzymy Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień, niekończących się zabaw, niezapomnianych przygód ze wspaniałymi przyjaciółmi i samych szóstek. Sto lat, nasz ukochany łobuziaku!

Z okazji Twojego święta składamy Ci najlepsze życzenia: sukcesów w szkole, grona oddanych przyjaciół, zero trosk i smutków, uśmiechu i radości każdego dnia. Nigdy nie zapominaj o swoich marzeniach. Sto lat!

Dzisiaj jest Twoje święto i z tej okazji chcemy Ci życzyć wszystkiego najlepszego! Żebyś zawsze miał/a dobry humorek, nigdy nie płakał/a i nie smucił/a się, żeby słonko na Ciebie świeciło każdego dnia, żebyś świetnie się bawił/a i cieszyła z poznawania lepiej świata.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.