Życzenia na 18 - osiemnastkę

Najlepsze Życzenia Na 18-nastkę dla przyjaciół. 18 urodziny świętowane są jako wyjątkowe - wiąże się to z faktem, że w Polsce osoby, które ukończyły 18 lat zyskują pełnoletność. Dlatego "osiemnastka" bywa symbolicznym wejściem w dorosłość. W 2016 roku pełnoletność zyskają osoby urodzone w 1998 roku. Osiemnastym urodzinom towarzyszy zwykle huczna impreza. Życzenia na osiemnastkę składane przez przyjaciół i znajomych są często śmieszne, dowcipne, podkreślające możliwości, jakie otwierają się przed solenizantem z okazji zyskania pełnoletności. Życzenia na osiemnaste urodziny składane przez rodzinę bywają poważne, a osoba składająca życzenia stara się w nich zawrzeć poradę lub wskazówkę na temat "dorosłego życia". Czego życzyć osobie, która obchodzi osiemnaste urodziny? Solenizant na pewno ucieszy się z życzeń powodzenia na maturze, możliwości świętowania urodzin do białego rana, czy po prostu spełnienia marzeń. Poza życzeniami solenizant dostaje prezenty, popularne jest dawanie alkoholu lub innego prezentu podkreślającego "dorosłość".

Dzisiaj wkraczasz w dorosłość - z tej okazji życzę Ci udanego startu w nowym etapie Twojego życia. Żeby najbliższe lata nie były tylko okresem niczym nieskrępowanej wolności, ale żebyś rozwijał/a się i dojrzewała/a w otoczeniu przyjaciół i rodziny.

Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin! Hucznej imprezy do białego rana i znośnego powrotu do rzeczywistości dzień później. To wyjątkowe urodziny, szalej i baw się jak najlepiej w gronie przyjaciół!

Wszystkiego najlepszego stary byku! Wreszcie możemy iść razem na piwko - możesz też iść głosować, chociaż lepiej iść ze mną na piwko. Życzę Ci przyjemnego wejścia w dorosłość i żebyś zawsze był takim pozytywnym wariatem jak teraz.

Nie mogę uwierzyć, że to już 18 urodziny, zdecydowanie za szybko zleciało. Życzę Ci, żeby ten początek dorosłości był jak najprzyjemniejszy, ale też rozsądny: baw się dobrze i decyduj mądrze, sto lat!

Kochana, dzisiaj jest twoja osiemnastka, ale szybko minęło! Życzę Ci, żeby matura poszła Ci jak najlepiej, żebyś dostała się na wymarzone studia, wspaniałych podróży, lojalnych przyjaciół i spełnienia wszystkich marzeń.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.