Życzenia na Dzień Chłopaka

Życzenia na Dzień Chłopaka, który obchodzony jest w Polsce 30 września, który w 2016 roku wypada w piątek. To święto występuje również w innych krajach, lecz nie tego samego dnia. Przykładowo w Wielkiej Brytanii i Irlandii Dzień Chłopaka przypada 5 kwietnia, a w Brazylii 15 lipca. Warto zaznaczyć, że istnieje również Międzynarodowy Dzień Mężczyzn (19 listopada), jednak w Polsce nie ma tradycji świętowania tego dnia. Życzenia na Dzień Chłopaka są zwykle dowcipne, śmieszne i rymowane, ale zdarzają się również poważne. Dzień chłopaka jest wyjątkowo popularny wśród nastolatków - szczególnie w szkołach, ale chłopak w każdym wieku ucieszy się z życzeń tego dnia. Życzenia spełnienia marzeń, zadowolenia, sukcesów w życiu prywatnym, w szkole czy w pracy i realizacji wyznaczonych sobie celów i planów przydadzą się każdemu - niezależnie od wieku! Nie wiadomo dokładnie skąd wzięła się potrzeba celebrowania Dnia Chłopaka, ale prawdopodobnie święto powstało niejako w opozycji do Dnia Kobiet.

Jesteś moim wsparciem

Silnym i odważnym

Dumnym Polakiem

Amantem i przyjacielem

Najlepszym chłopakiem

Gdy uśmiechasz się do mnie

To dech w piersiach tracę

Najlepszy z ciebie człowiek

I najlepszy facet!

Najlepsze życzenia dla naszych chłopaków! W tym dniu składamy im życzenia samych dobrych pomysłów, siły i energii na ich realizację, sukcesów nie tylko w pracy - i śmiałości oraz odwagi do spełniania swoich marzeń.

W tym dniu życzę Ci siły, odwagi i śmiałości, ale też wrażliwości, empatii i zrozumienia. Żebyś zawsze umiał podejmować mądre i rozsądne decyzje, żeby zdrowie dopisywało i mnóstwo wspaniałych osiągnięć!

Mój wspaniały mężczyzno! Życzę Ci dzisiaj wszystkiego najlepszego: pewności siebie, zdrowia i zadowolenia każdego dnia. Żeby samochód nigdy się nie psuł, koledzy zawsze mieli czas się spotkać i by wreszcie udało się trafić szóstkę w totka!

Niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia! Mój najdroższy chłopaku, życzę Ci, żebyś każdego dnia był tak zadowolony i uśmiechnięty jak dziś. Przyjmij te życzenia od dziewczyny, która ma bzika na Twoim punkcie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.