Życzenia dla Przyjaciela

Życzenia Dla Przyjaciela na każdą okazję. Swoim przyjaciołom zawsze życzymy jak najlepiej, ale często zastanawiamy się, jakie życzenia złożyć przyjacielowi lub przyjaciółce na urodziny, imieniny, czy z okazji świąt. Przyjaciołom warto składać życzenia nie tylko od święta, ale nawet bez okazji - jako wyraz sympatii, nie zapominajmy o tym w 2016 roku. Śmieszne życzenia poprawią przyjacielowi lub przyjaciółce humor, a poważne mogą być oznaką przywiązania i miłym wyrazem uznania. Takie życzenia są też formą podziękowania za relację, za to, że zawsze możemy liczyć na drugą osobę, która dzieli z nami smutki i radości. Za co jeszcze dziękować przyjacielowi lub przyjaciółce? Chociażby za to, że zawsze możemy liczyć na ich wsparcie, za ich wyrozumiałość, zrozumienie i wspólne rozmowy. Życzenia dla przyjaciela czy przyjaciółki mogą wydawać się wyzwaniem, ale pamiętajmy, że to właśnie my najlepiej znamy tę osobę.

Kochana przyjaciółko! Tyle już lat dzielisz ze mną wszystkie smutki i radości, pozwalasz się wypłakać i balujesz ze mną do białego rana. Dlatego dzisiaj dziękuję za wszystkie spędzone wspólnie chwile i życzę ci stu lat - oczywiście ze mną.

Moja najlepsza przyjaciółko, dziękuję Ci, że jesteś i że zawsze mogę liczyć na Twoje wsparcie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Odkrywaj świat na nowo, ciesz się każdym dniem, bądź dla siebie wyrozumiała i otaczaj się tymi, którzy cię kochają. m wdzięczna/y za Pani/a pracę.

Drogi przyjacielu! Żyj pełnią życia, nigdy nie wyrastaj i nie rezygnuj z marzeń, patrz na świat z nadzieją i ufnością. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy mieć jeszcze wiele wspaniałych przygód i wspomnień. Oby każdy dzień był jak najlepszy!

Dziękuję, że ze mną jesteś! Znamy się już parę dobrych lat i z każdym kolejnym rokiem nasza przyjaźń się umacnia. Dzisiaj życzę Ci, żeby nasza przyjaźń dalej była źródłem radości i wsparcia, zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. ody> m wdzięczna/y za Pani/a pracę.

To właśnie ty pokazałeś mi czym jest przyjaźń. Rozmowy z Tobą to najcenniejsze prezenty, jakie dostałam. Mimo dzielących nas różnic znaleźliśmy wspólny język, który stał się podstawą wspaniałej przyjaźni. Dziękuję, że jesteś moim przyjacielem. wdzięczna/y za Pani/a pracę.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.