Anielskie liczby i ich znaczenie - mogą pomóc ci w wielu sytuacjach [PRZEWODNIK]

Anielskie liczby to podobno znaki wysyłane przez anioły. Co oznaczają konkretne anielskie liczby? Po jakie książki warto sięgnąć, by zgłębić wiedzę na ten temat? Podpowiadamy.

Anielskie liczby - znaki od aniołów?

Przyjmuje się, że są to liczby, przez które przemawiają do nas anioły. Wielu z nas zanim zainteresowało się tą tematyką, zauważało na pewno w swoim życiu pewne niezwykłe znaki - na przykład powtarzające się często liczby. Okazuje się, że mogą mieć one pewne specjalne przesłanie. I co ważne, możemy je wykorzystać. Wystarczy nauczyć się odpowiednio je odczytywać.

Sekwencje numeryczne to narzędzie komunikacji aniołów z ludźmi. Mają być one dla nas pomocnymi wskazówkami. Warto więc dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Spis treści:

 1. Anielskie liczby - co to jest?
 2. Liczby anielskie i ich znaczenie
 3. Anielskie liczby - przewodnik
 4. Anielskie liczby - książki

Anielskie liczby - co to jest?

Warto na początku zaznaczyć, że teoria ta ma sporo wspólnego zarówno z ezoteryką, jak i religią. Bo z jednej strony mamy liczby, które są przecież często wykorzystywane w magii. Z drugiej, wiadomości te przesyłają nam aniołowie, prorocy, a nawet sam Bóg. Jest to więc teoria dla osób uduchowionych, które wierzą w to, że istnieje coś więcej niż tylko świat materii.

Ciasteczka z wróżbą

Pojęcie to zostało rozpowszechnione dzięki Doreen Virtue, która wydała specjalny przewodnik po niezwykłych liczbach pochodzących od aniołów ("Anielskie liczby. Przewodnik"). Jej zdaniem niektóre liczby nie pojawiają się w naszym życiu przypadkowo. Mają one pewne znaczenia, które warto znać. Być może to ułatwi nam podjęcie jakieś decyzji lub zmianę nastawienia do dręczącej nas kwestii. 

Jak dowiadujemy się z opisu książki na portalu lubimyczytać.pl:

Sekwencje numeryczne są podstawowym narzędziem, poprzez które anioły kontaktują się z człowiekiem. Magia zawarta w liczbach ma niesamowitą moc interwencji w nasze życie. Z tej książki dowiesz się jakie cyfry i w jakiej kolejności są najczęściej przesyłane oraz nauczysz się poprawnie je odczytywać.

Liczby anielskie i ich znaczenie

Jakie jest podstawowe znaczenie pierwszych dziesięciu cyfr? Do jakich kwestii mogą się one odnosić? Oto krótkie wyjaśnienia:

 • 0 - wiadomość od samego Boga.
 • 1 - potęga myśli.
 • 2 - zaufanie, wiara.
 • 3 - przesłanie od niebiańskiego mistrza. Może być to np. Jezus lub Mojżesz.
 • 4 - wiadomość od aniołów.
 • 5 - czas zmian.
 • 6 - sprawy materialne.
 • 7 - zachęta do działania.
 • 8 - dostatek materialny.
 • 9 - twoja życiowa misja.

Anielskie liczby [PRZEWODNIK]

Często jednak liczby łączą się ze sobą, przez co musimy odpowiednio odczytywać ich bardziej rozbudowane znacznie. Doreen Virtue wybrała jako przykład liczbę 348. Co więc może ona oznaczać? Opierając się na znaczeniu cyfr, wyciągamy wniosek, że to wiadomość od aniołów i wniobowstąpionego mistrza, którzy mogą nam pomóc w zdobyciu dostatku. Zdaniem Doreen Virtue musimy otworzyć się więc na ich pomoc.

A oto kilka innych znaczeń anielskich liczb:

 • 400 - aniołowie i sam Bóg otaczają cię opieką i miłością. Masz ich wsparcie i nie musisz się obawiać o swoją przyszłość.
 • 444 - otaczają cię anioły. Masz ich wsparcie i przewodnictwo. Nie musisz się więc niczego bać.
 • 404 - Możesz prosić o pomoc Boga i aniołów. To dlatego, że uczyniłeś ich centrum swojej świadomości.
 • 485 - Anioły mogą ci pomóc w kwestiach zawodowych i finansowych. Powinieneś zaufać ich mocy.

Anielskie liczby - książki

Po jakie pozycje warto sięgnąć w celu zgłębienia swojej wiedzy na temat anielskich liczb? Oto lista przydatnych lektur dla osób zainteresowanych tą tematyką:

 1. Doreen Virtue "Anielskie liczby. Przewodnik"
 2. Doreen Virtue "Podręcznik anielskiej terapii"
 3. Doreen Virtue "Dziesięć anielskich przesłań"
 4. Judith Marshall "Rozmowy z aniołami"

Anielskie liczby - o tym pamiętaj

Sekwencje numeryczne to narzędzie komunikacji aniołów z ludźmi. Mają być one dla nas pomocnymi wskazówkami. O czym warto pamiętać?

 • Teoria anielskich liczb ma sporo wspólnego zarówno z ezoteryką, jak i religią. Bo z jednej strony mamy liczby, które są przecież często wykorzystywane w magii. Z drugiej, wiadomości te przesyłają nam aniołowie, prorocy, a nawet sam Bóg.
 • Pojęcie to zostało rozpowszechnione dzięki Doreen Virtue, która wydała specjalny przewodnik po niezwykłych liczbach pochodzących od aniołów ("Anielskie liczby. Przewodnik").
 • Zdaniem niektóre liczby nie pojawiają się w naszym życiu przypadkowo. Przykładowo, 0 to wiadomość od samego Boga, 3 od wniebowstąpionego mistrza, a 4 od aniołów.

Zobacz także:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.