Horoskop roczny Baran

2019
Baran 21 marca - 19 kwietnia
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Czeka cię pracowity rok. Energicznie zabierzesz się za wszystkie ważne sprawy. Nie umknie ci żaden ważny szczegół. Zrealizujesz wszystko, co sobie postanowisz, choć nie będziesz mógł liczyć na zbyt wielką pomoc otoczenia.

Kariera
W życiu zawodowym możesz liczyć na większe sukcesy, a nawet nagrodę, ale trzeba będzie ostro zabrać się do pracy. Być może czeka cię reorganizacja lub zmieni się ktoś na wyższym stanowisku i postawi przed tobą większe wymagania. Twój zakres obowiązków może się teraz poszerzyć, co nie wszystkim się spodoba. Niektóre propozycje mogą wymagać od ciebie większego wysiłku, a nawet konieczności dodatkowej nauki.
Jesienią zrobi się lżej. Znajdzie się okazja do porzucenia niechcianych spraw, rozwiązania niekorzystnych umów, a nawet rozwiązania niektórych nieopłacalnych znajomości. Problemy przestaną ci doskwierać, a wrogowie sami wyciągną rękę na zgodę.

Miłość
Wiele pilnych obowiązków sprawi, że na nowe flirty zabraknie Baranom czasu. Być może pewne romantyczne znajomości trochę przygasły i dojrzały już do tego, aby je zakończyć lub zmienić. Jeśli nowe znajomości, to najlepiej w kwietniu i maju, kiedy sprzyja ci planeta Wenus. Barany w stałych związkach będą bardziej krytyczne, także w stosunku do ukochanych osób. Postaraj się nie mieszać spraw uczuć z karierą i nie pozwól, by ludzie plotkowali o twoich sprawach osobistych. Czyjaś zazdrość może ci trochę zaszkodzić. W styczniu i lutym nie proś w nikogo o pośrednictwo w miłości, nie zwierzaj się osobom, które w przeszłości cię zawiodły.

Zdrowie
Dbaj o zdrowie i uważaj podczas uprawiania sportu, bo chęć rywalizacji może okazać się silniejsza niż rozsądek! W sprawach zdrowotnych Saturn może przynieść ci częstsze przeziębienia lub problemy z gardłem, dlatego dbaj o siebie i nie bagatelizuj żadnych dolegliwości.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta i Strzelec, z nimi każda wyprawa i impreza okaże się udana. Uważaj na Koziorożca i Wodnika, bo będziecie nadawać na zupełnie innych falach.

Horoskopy