Horoskop roczny Bliźnięta

2019
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Czeka cię bardzo udany rok. Wydarzenia biec będą szybko, ale nie będziesz zaskakiwany żadnymi nieprzyjemnościami. Jowisz w opozycji pomoże ci odkryć hobby, które niezwykle cię pochłonie i stanie się wspaniałą okazją do zdobycia nowych przyjaciół.

Kariera
W pracy Jowisz przez cały rok sprzyja podróżom i udanym interesom. Na początku roku ktoś złośliwy może ograniczać twoje możliwości i stawiać przeszkody, które wydają się trudne do pokonania. Potraktuj to jak test, który musisz zdać i bądź odważny. Od marca wszystko ruszy do przodu. Uważaj tylko, aby kwietniu nie paść ofiarą zawodowej intrygi. Swoich wrogów pokonasz używając ich własnych pomysłów i argumentów. Jesienią Mars bardzo sprzyja zyskom finansowym, odzyskiwaniu starych długów oraz załatwianiu ważnych spraw w bankach.

Miłość
Twoja intuicja będzie też pracować na najwyższych obrotach. Nie bagatelizuj swoich przeczuć i snów, bo mogą zawierać ważne wskazówki. W miłości będziesz chciał być wolny i niezależny. Choć planety sprzyjają uczuciom, to trudno będzie cię usidlić. Zbyt wiele towarzyskich spraw i ciekawych zainteresowań pochłonie twoją uwagę. W czerwcu Wenus przyniesie ci jednak niespodziankę. Pewna osoba wyda ci się warta zainteresowania, a nawet zmiany planów. Bliźnięta w stałych związkach mają dobry rok, aby podjąć decyzję o wspólnych inwestycjach. Pamiętaj jednak, aby nie dać ukochanej osobie powodów do zazdrości. Zbytnia poufałość ze znajomymi lub przyjaciółmi może być powodem konfliktów w drugiej połowie roku.

Zdrowie
Choć będziesz miał ochotę na sport lub dzikie przygody, to twój organizm domagać się będzie więcej troski i uwagi. Czas zacząć się zdrowiej odżywiać i spać o regularnych porach. Równowaga psychiczna także będzie ważna. Trzymaj emocje na wodzy i nie mów innym tego, czego sam nie chciałbyś usłyszeć.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Baran i Strzelec, będą podzielać twoje poglądy i zainteresują się każdym hobby, jakie odkryjesz. Uważaj na Raka i Koziorożca, będą rozliczać cię z każdej obietnicy.

Horoskopy