Horoskop roczny Koziorożec

2019
Koziorożec 22 grudnia - 19 stycznia
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Intuicja podpowie ci, abyś trzymał się jak najdalej od ryzykownych spraw. Posłuchaj jej, bo rok 2019 sprzyja odpoczynkowi i odnawianiu sił życiowych. Saturn i Pluton w twoim znaku sprawią, że na nowe wyzwania i ryzykowne decyzje nie będziesz miał ochoty.

Kariera
Denerwujące cię sprawy postaraj się od razu wyjaśniać, bo inaczej ogranie cię jeszcze większa złość i nie zapobiegniesz poważnej awanturze. Choć możesz mieć wrażenie, że sprawy toczą się zbyt wolno, to twoja cierpliwa praca przyniesie spodziewane efekty. Wszystko, czego się teraz nauczysz i co sobie zaplanujesz, z pewnością jeszcze nie raz ci się przyda. W pracy jednak unikaj ryzyka, zwłaszcza w maju i czerwcu. Na wielkie wyzwania i ryzykowne projekty przyjdzie jeszcze czas. Lepiej zajmij się uporządkowaniem swoich spraw. Zakończ niepotrzebne konflikty, przypomnij sobie o złożonych kiedyś obietnicach. Zakończ też sprawy, które przestały być opłacalne. W ten sposób sprawisz, że w twoim życiu będzie nieco więcej wolnego czasu.

Miłość
W miłości dobry czas na poważne związki. Ty sam zapragniesz czułości, bezpieczeństwa i pieszczot. Ogarnie cię nostalgiczny nastrój, a wspomnienia i czułe wyznania niezwykle cię wzruszą. Unikaj jednak ryzykownych decyzji i flirtów, które mogłyby zagrozić twojej pozycji. Saturn w koniunkcji radzi trzymać się tego, co dobre i sprawdzone, a nie szukać przygód. Samotne Koziorożce będą pocieszać strapionych przyjaciół. Nowi wielbiciele szybko odkryją, że bardziej interesuje cię teraz dusza, a nie ciało. Dopiero późną jesienią czeka cię więcej interesujących miłosnych okazji. Jowisz sprzyja znajomościom, które możesz zawrzeć w podróży.

Zdrowie
Będziesz w dobrej formie, ale do wysiłku fizycznego trudno będzie cię namówić. Nie żałuj sobie ulubionych przyjemności, bo dzięki nim przetrwasz rok w doskonałej psychicznej formie. W grudniu, kiedy Jowisz wkroczy do twojego znaku, poczujesz wielki przypływ życiowej energii.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Panna i Wodnik, będą dodawać ci odwagi i wspierać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Uważaj na Barana i Raka, ich emocje będą dla ciebie trudne do zrozumienia.

Horoskopy