Horoskop roczny Panna

2019
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Pieniądze i kariera zmotywują cię do pracy i ruszenia się z domu. Staniesz się przedsiębiorczy i bardzo pomysłowy. Rok 2019 sprzyja karierze zawodowej, poważnym inwestycjom i zakupom.

Kariera
Bądź wytrwały, a osiągniesz sukces, o jakim inni mogą tylko pomarzyć. Planety sprzyjają ci, choć na początku roku możesz zupełnie niepotrzebnie wątpić w swoje umiejętności i siły. W pracy wreszcie znaczące sukcesy. Rozmowy, które dotyczą podwyżki, będą trudne, ale mają wielką szansę zakończyć się sukcesem. Dowiedz się też, ile naprawdę zarabiają twoi współpracownicy, a wiedza ta przyda ci się w drugiej połowie roku.
Jeśli już zdobyłeś w życiu odpowiednią ilość gotówki, to teraz zaczniesz zastanawiać się nad dalszymi inwestycjami. Zakup działki lub rozbudowa domu okaże się zajęciem, które dostarczy ci wielu emocji i pożytecznej pracy.

Miłość
W miłości wszystko stanie się łatwiejsze. Dobry humor i powodzenie nie opuszczą cię, a okazji do romansów i flirtów będzie o wiele więcej, zwłaszcza w maju i wrześniu. Panny w stałych związkach skupią się na własnych małżeńskich sprawach. Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa, staniesz się też o wiele bardziej zmysłowy i subtelny. Jesienią czeka cię zaproszenie do podróży lub udział w większej imprezie. Wykorzystaj okazje do zawarcia sympatycznych znajomości. Postaraj się jednak unikać osób, które próbują zepchnąć na ciebie odpowiedzialność za swoje decyzje. Problemy niektórych przyjaciół wydadzą ci się trochę przesadzone. Nie pouczaj nikogo, nie rozsądzaj sporów, bo spowodujesz nieporozumienia i towarzyskie zamieszanie.

Zdrowie
Będziesz w dobrej formie, ale dbaj o kręgosłup i stawy. Pewne zaniedbania i siedzący tryb życia mogą dać ci się we znaki. Nie wpadaj jednak w panikę. Więcej aktywności fizycznej, masaże i wygodny fotel pomogą ci zachować kondycję i dobry humor.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Rak i Koziorożec, będą cię motywować do pracy i osiągania sukcesów. Uważaj na Byka i Wagę, bo z nimi trudniej będzie ci się dogadać i coś wspólnie zrobić.

Horoskopy