Horoskop roczny Skorpion

2019
Skorpion 23 października - 21 listopada
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Bądź bardziej aktywny i przedsiębiorczy, bo w 2019 roku powodzenie ci sprzyja. Osoby, które marudzą lub wątpią w twoje siły po prostu zignoruj. Nie oglądaj się w przeszłość i zainwestuj w nowe pomysły.

Kariera
W pracy wpadniesz na pomysł, który może odmienić na lepsze twoją sytuację finansową. Musisz nauczyć się bardziej o siebie dbać, a szybko pojawią się dodatkowe pieniądze. Wyzwaniem staną się nowe umiejętności, których zapragniesz się nauczyć. Zdobędziesz wiadomości, które pozwolą ci uniknąć dodatkowych nieporozumień i zawodowych problemów. Ktoś doświadczony i obdarzony autorytetem pomoże ci zobaczyć swoje możliwości w zupełnie nowym świetle. Może umiesz bardzo dobrze coś, czego dotąd nie wykorzystywałeś? W wakacje postaraj się odpocząć i nie przemęczaj się zawodowo. Pewne zaległe sprawy lub konflikty mogą nagle wyjść na jaw. Postaraj się od razu je wyjaśnić, bo inaczej czekać cię będzie męcząca przeprawa z pewną zazdrosną osobą. Za to od grudnia zrobisz szybkie postępy, a Jowisz w sekstylu przyniesie ci przypływ gotówki.

Miłość
W miłości też wykorzystaj pozytywny wpływ planet, aby uporządkować różne relacje. Jeśli twój partner przeszkadza ci w wielu sprawach, porozmawiaj z nim spokojnie, ale poczekaj z podjęciem ważnych decyzji. Od marca Uran w opozycji sprawi, że poczujesz zew przygody i zaczniesz myśleć o przygodach i podróżach. Będzie więcej okazji do spędzania czasu w miłym gronie przyjaciół i nowych znajomych. Lato sprzyja rozsądnym posunięciom i łagodzeniu miłosnych sporów. Określ, czego pragniesz i co możesz dać drugiej stronie, a zobaczysz, jak szybko sprawy potoczą się we właściwym kierunku. Samotne Skorpiony nawiążą w tym roku wiele ciekawych znajomości, które mogą potrwać dłużej, niż wszyscy będą się spodziewać.

Zdrowie
Będziesz w dobrej kondycji, ale w lutym i marcu możesz poczuć przejściowe osłabienie. Mars radzi wtedy bardziej zadbać o zdrowie i unikać ryzyka. Latem Uran zachęci cię do większej aktywności fizycznej, a nawet odkryjesz nową ulubioną dziedzinę sportu.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Wodnik i Ryby, z nimi możesz śmiało załatwiać trudne sprawy. Uważaj na Byka i Wagę, bo początkowo będą cię wspierać, ale jednak mogą zmienić zdanie.

Horoskopy