Horoskop roczny Waga

2019
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Zapowiada się spokojniejszy rok. Będziesz w dobrym nastroju, ale do podróży lub szalonych przygód trudno będzie cię namówić. Intuicja cię nie zawiedzie i dzięki jej podszeptom unikniesz kilku towarzyskich konfliktów.

Kariera
W pracy nie odkładaj na później ważnych spraw. Najwięcej zyskasz na pomysłach, które ktoś zdążył już wcześniej sprawdzić w praktyce. Odrobina ryzyka i niepewności sprawi, że mocniej uwierzysz w swoje siły. Mimo dobrej passy powinieneś na początku roku pilnować swoich sekretów, szczególnie przed osobami, które chciałyby znać poziom twoich zarobków. Możliwe są nieporozumienia, których powodem będą zapomniane sekrety i plotki. Jesienią znajdziesz dobrych pomocników, wtedy też uda ci się więcej wynegocjować lub załatwić w bankach czy urzędach. Poszukujący lepszej pracy będą krytycznie podchodzić do nowych propozycji. Zaczniecie zastanawiać się, kto decyduje o najlepszych posadach. Możesz wpaść na trop afery, a nawet ujawnić różne prywatne powiązania w urzędzie lub firmie.

Miłość
W miłości, jeśli postarasz się o trochę więcej wyrozumiałości, to spędzisz bardzo udany rok. Saturn sprawi, że twoje myśli krążyć będą wokół wielkich romansów, a nawet przeżyć z przeszłości. Nie myśl jednak zbyt wiele o tym, co minęło. Wiosna sprzyja wyjaśnianiu miłosnych rozterek, flirtom i nowym znajomościom. W razie nieporozumień unikaj wzajemnych oskarżeń. Postaraj się przeznaczyć całą energię na poprawę sytuacji w swoim związku, a efekty przekonają cię, że nie tracisz czasu na darmo. W sprawach domowych też wpadniesz na kilka odkrywczych pomysłów, ale bliscy mogą początkowo bronić się przed remontem lub nawet przeprowadzką. Znajdź dobre argumenty, zamiast się obrażać.

Zdrowie
Saturn sprawi też, że zaczniesz dbać o swoje zdrowie. Lekka dieta i więcej witamin sprawią, że nabierzesz blasku. Dbaj o swój kręgosłup, także podczas ćwiczeń na siłowni, i wzmacniaj mięśnie. W październiku i listopadzie Mars radzi też unikać ryzyka i nie zwlekać z wizytą u lekarza, jeśli coś zacznie cię boleć.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Byk i Lew, w lot podchwycą twoje genialne pomysły. Uważaj na Pannę i Skorpiona, bo mogą sprzeciwiać ci się i komentować każdą twoją wpadkę.

Horoskopy