Horoskop roczny Wodnik

2019
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

W 2019 roku zrobisz wszystko, aby wykorzystać swoje talenty i możliwości. Będziesz miał więcej energii i możliwości działania. Choć wszystko układać będzie się pomyślnie, to postaraj się również zająć się sprawami rodziny.

Kariera
Bywaj na ważnych szkoleniach czy imprezach branżowych, bo nowe znajomości, jakie teraz zdobędziesz, przydadzą ci się w karierze. W pracy postaraj się aktywnie działać, a przede wszystkim nie zwlekaj z podjęciem ważnych decyzji, zwłaszcza jeśli planujesz zmianę pracy na lepszą. Jowisz w sekstylu dobrze wróży twoim finansom. Niektóre Wodniki postanowią założyć własny biznes. Postaraj się jednak, aby ryzyko jakie zamierzasz ponieść, nie przekraczało granic zdrowego rozsądku. Postaraj się pamiętać o osobach, którym coś jesteś winien. Zwróć stare długi, wyjaśnij nieporozumienia. Sprawy z przeszłości mogą zupełnie niespodziewanie jeszcze raz wyjść na jaw w lutym i marcu. Uporaj się z nimi, a reszta roku będzie spokojna.

Miłość
Czeka cię rok pełen miłosnych niespodzianek i wielkich towarzyskich sukcesów. Okazji do flirtów i nowych znajomości teraz ci nie zabraknie. ale słuchaj intuicji. Jeśli wybranek twojego serca bardzo różni się od ciebie wykształceniem lub majątkiem, to może to zwiastować pewne problemy. Tylko domownicy mogą trochę narzekać, bo na regularne gotowanie i porządki może nie starczyć ci czasu, ponieważ od marca Uran w kwadraturze przyniesie mnóstwo innych zajęć. Wodniki w stałych związkach będą cieszyć się powodzeniem, co może wywołać zazdrość u ich partnera. Przypomną sobie o tobie wszystkie osoby, którym kiedyś zawróciłeś w głowie. Nie obejdzie się bez dyskusji, głównie o sposób spędzania wolnego czasu i cel, na jaki chcecie wydać oszczędności. Bierz zdanie partnera pod uwagę!

Zdrowie
Będziesz w dobrej kondycji, choć możesz narzekać na nerwy i problemy z zasypianiem. Nawet odrobina sportu pomoże ci szybko odzyskać humor i formę. Nie wymagaj jednak od siebie zbyt wiele, bo w doskonałej formie będziesz dopiero w wakacje.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Skorpion i Koziorożec, z nimi możesz współpracować i porywać się na bardzo ambitne zadania. Uważaj na Raka i inne Wodniki, bo trudniej będzie się wam dogadać.

Horoskopy