Numerologiczna 44

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 44 i Charakterystyka

Numerologiczna Czterdziestka Czwórka to pierwsza z liczb mistrzowskich, czyli (składające się z dwóch cyfr: 11, 22, 33, 44, ). Numery mistrzowskie to tak zwane "stare dusze", czyli istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Czterdziestka Czwórka to niewiarygodnie silna i zdeterminowana osobowość. Cechuje ją upartość, konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów, pomysłowość, upartość. Odznacza się nieograniczoną wyobraźnią, która w połączeniu z wielką inteligencją sprawia, że Czterdziestka Czwórka jest prawdziwym wizjonerem. Osoba, która charakteryzuje się tą liczbą jest kreatywna, aktywna, dumna. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafi panować nad swoimi emocjami.

Numerologiczna Czterdziestka Czwórka szybko popada w pychę i samouwielbienie. Lubi chwalić się swoimi osiągnięciami i podkreślać swój status społeczny czy materialny. Bywa postrzegana jako osoba egoistyczna, zarozumiała, egocentryczna. Zdarza się jej z pogardą patrzeć na czyjeś porażki.

Numerologia: 44 - kariera

Mistrzowska Czterdziestka Czwórka doskonale odnajdzie się w każdym zawodzie związanym z pieniędzmi: ekonomista, dyrektor banku, makler giełdowy, doradca finansowy. Jej cechy charakteru wskazują również na stanowiska kierownicze: manager, dyrektor, prezes. Czterdziestka Czwórka z pewnością wspaniale będzie się czuć jako niezależna jednostka, prowadząca własny interes, z którym z pewnością prędzej czy później zdobędzie sukces, na który jest niemal skazana.

Numerologiczna Czterdziestka Czwórka- miłość

Numerologiczna Czterdziestka Czwórka nie lubi powierzchownych i chwilowych znajomości. Gdy zdecyduje się na budowanie związku, będzie robić to ostrożnie, długo i cierpliwie. W zamian ofiaruje swojej drugiej połowie poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, wierność, lojalność i gotowość do niesienia pomocy. Jest osobą oddaną, ale niechętnie mówiącą o swoich uczuciach. Bywa zazdrosna i zaborcza, dlatego może chcieć kontrolować swojego partnera czy swoja partnerkę.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.