Numerologiczna 33

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 33 i Charakterystyka

Numerologiczna Trzydziestka Trójka to pierwsza z liczb mistrzowskich, czyli (składające się z dwóch cyfr: 11, 22, 33, 44, ). Numery mistrzowskie to tak zwane "stare dusze", czyli istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Trzydziestka Trójka jest osobą bardzo zrównoważoną. Łagodne usposobienie łączy się u niej z ogromną wiedzą, samoświadomością i chęcią nieustannego rozwijania się i pod względem duchowym, intelektualnym, jak i fizycznym. Trzydziestka Trójka wzbudza zaufanie, szybko staje się w oczach innych autorytetem. Opanowana, zdystansowana posiada wspaniale rozwinięty zmysł obserwacji, z których wyciąga mądre i trafne wnioski. Ceni sobie tradycję, cechuje się ustalonymi i niezmiennymi zasadami moralnymi.

Numerologiczna Trzydziestka Trójka ma skłonność do przesady, bywa próżna i zapatrzona w siebie. Przez realizację wielu zadań jednocześnie, zaniedbuje relacje z bliskimi. Nie lubi przegrywać, a każdą porażkę traktuje bardzo osobiście. Skłonność do głębokich przemyśleń niesie ze sobą stany melancholijne, dlatego może być postrzegana przez innych jako zbyt zmienna i popadająca w przesadę.

Numerologia: 33 - kariera

Mistrzowska Trzydziestka Trójka dzięki umiłowaniu świata duchowego i chęci nieustannego zgłębiania go, ma predyspozycje do bycia osobą duchowną, przewodnikiem duchowym, misjonarzem. Doskonale spełni się również w roli psychoterapeuty, psychologa, mediatora. Wrażliwość na piękno oraz zgłębianie natury świata i człowieka może pchnąć Trzydziestkę Trójkę ku tworzeniu: pisarstwo, malarstwo, muzyka czy film.

Numerologiczna Trzydziestka Trójka- miłość

Numerologiczna Trzydziestka Trójka jest trudnym partnerem w budowaniu relacji. Częstokroć przedkłada swoje misje, relacje z obcymi ludźmi, coś, co według niej jest jej obowiązkiem nad spędzenie czasu ze swoją drugą połową czy rodziną. Jest wymagająca, ale potrafi otoczyć kochaną przez siebie osobą troską, czułością, zrozumieniem. Powinna budować związek z kimś interesującym i równie mocno rozwiniętym intelektualnie. Osoba decydująca się na życie z Trzydziestką Trójką musi okazać mnóstwo cierpliwości i zrozumienia, bowiem ta bywa apodyktyczna i szalenie wymagająca.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.