Numerologiczna 22

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 22 i Charakterystyka

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka to pierwsza z liczb mistrzowskich, czyli (składające się z dwóch cyfr: 11, 22, 33, 44, ). Numery mistrzowskie to tak zwane "stare dusze", czyli istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Dwudziestka Dwójka jest silną osobowością odznaczającą się determinacją, inteligencją, odwagą. Potrafi panować nad swoimi emocjami, zdystansować się i ostudzić emocje innych. Myśli dalekosiężnie, potrafi przewidywać ruchy innych, jest wręcz genialnym strategiem. Cechuje się zdolnościami konstruktorskimi. Stawia na równowagę między pracą i odpoczynkiem, pędem i spokojem, duchem i ciałem.

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka przez umiejętność stawania z boku, często bywa postrzegana przez innych jako chłodna, niedostępna a nawet wyniosła. Bywa, że jej założenia są nierealne, ale nie pozwoli sobie tego wytłumaczyć, uparcie obstając przy swoim. Bywa skąpa i samolubna oraz święcie przekonana o swojej nieomylności.

Numerologia: 22 - kariera

Mistrzowska Dwudziestka Dwójka jest wręcz stworzona do bycia liderem. Przez swoją elokwencję, otwartość i kreatywność wzbudza zaufanie swoich współpracowników i przełożonych, przez co z łatwością pozyskuje nowe kontakty. Zawody dla Dwudziestki Dwójki to manager, dyrektor, sędzia, prokurator. Odnajdzie się również w profesji związanej z polityką.

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka- miłość

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka tworzy długotrwałe, poważne relacje. Nie interesują ją powierzchowne znajomości, które nic nie wnoszą do jej życia. Pragnie zbudować stabilną, szczęśliwą rodzinę, którą otoczy opieką i zadba o to, by niczego jej nie brakowało. Swojej drugiej połowie ofiaruje wierność, lojalność, solidne podstawy, dobra materialne. Dwudziestka Dwójka ma jednak problemy z wyznawaniem uczuć, więc może być oskarżana o chłód, zbyt duży dystans. W przypadku zagrożenia najbliższych, osoba, której patronuje numerologiczna Dwudziestka Dwójka jest w stanie poświęcić absolutnie wszystko w imię dobra ukochanych.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.