Numerologiczna 11

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 11 i Charakterystyka

Numerologiczna Jedenastka to pierwsza z liczb mistrzowskich, czyli (składające się z dwóch cyfr: 11, 22, 33, 44, ). Numery mistrzowskie to tak zwane "stare dusze", czyli istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Jedenastka stawia ponad wszystko na zrównoważony rozwój duchowy i intelektualny. Bardzo ważnym jest dla niej zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów, doświadczanie nowych miejsc i ludzi. Ma niezwykle rozwiniętą intuicję, dlatego dużo szybciej potrafi przewidzieć następstwa zdarzeń i decyzji. Jest szlachetna, odważna i lubi pomagać innym ludziom, z czego czerpie niekłamaną satysfakcję. Ma mnóstwo talentów, którymi dzieli się z otoczeniem.

Numerologiczna Jedenastka bywa w oczach innych zbyt ekscentryczną i odklejoną od rzeczywistości. Chęć unikania wchodzenia w utarte role i życia według schematów i konwenansów nie jest dla niej, dlatego zdarza się, że spotyka się z niezrozumieniem, a nawet pogardą. Ma skłonności do bycia osobą zarozumiałą i żądną docenienia, a nawet władzy.

Numerologia: 11 - kariera

Mistrzowska Jedenastka doskonale odnajdzie się w zawodach, przez które będzie mogła być blisko ludzi, a jednocześnie przysłużyć się ogółowi i własnemu rozwojowi. Może z powodzeniem próbować sił w dziennikarstwie, pisarstwie czy nawet polityce. Ma rozwinięte myślenie abstrakcyjne i zmysł estetyczny, dlatego sukces może odnieść też w dziedzinie sztuki: muzyce, malarstwie, filmie, tańcu. Dobrze będzie czuć się jako freelancer lub właściciel własnej działalności, samo stanowiąca o sobie jednostka.

Numerologiczna Jedenastka- miłość

Numerologiczna Jedenastka jest trudnym partnerem w związku. Boi się stabilizacji, bowiem czuje się wiecznie wewnętrznie rozdarta. Z jednej strony potrafi zupełnie oddać się drugiej osobie, być wierną, kochającą, z drugiej jednak przeraża ją stagnacja i do końca określone sytuacje. Są namiętne i czułe. Prowokują swoją drugą połowę do samorozwoju, wspierają jej inicjatywy, a ich partner/partnerka wie, że absolutnie zawsze może liczyć na Jedenastkę. Cechą charakterystyczną Jedenastki jest stałość w uczuciach, nawet tych, które nigdy się nie spełniły.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.