Numerologiczna 8

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 8 i Charakterystyka

Numerologiczna Ósemka to bardzo silna osobowość. Cechuje ją pewność siebie, przebojowość, otwartość w kontaktach międzyludzkich. Dzięki swojej niezrównanej ambicji, upartemu dążeniu do wyznaczonych celów i odwadze, niezłomnie zdobywa szczyty i spełnia marzenia. Jest doskonałym połączeniem kreatywności, niezależności i umiłowania wolności z realistycznym spojrzeniem na życie, wytrwałością i inteligencją.

Ósemka postrzegana jest przez otoczenia jako bardzo pewna siebie, czasami jednak zbyt egoistyczna i nieprzejednana. Przekonana o słuszności swoich teorii, nie potrafi zachować spokoju w dyskusji, często reagując uniesieniem, a nawet agresją. Lubi dominować i być dostrzeganą, docenianą, przez co bywa arogancka i przesadnie poważna.

Numerologia: 8 - kariera

Wrodzone, organizatorskie umiejętności Ósemki predysponują ją do stanowisk kierowniczych. Ósemka doskonale sprawdzi się w roli dyrektora, managera, prawnika, ekonomisty. Jeśli zdecyduje się na założenie własnej działalności, z pewnością prędzej czy później odniesienie zamierzony sukces. Ważna dla niej jest kwestia finansowa, dlatego nie zadowoli się niską płacą- osobista satysfakcja i odpowiednia gratyfikacja muszą iść w parze. Przez nieustępliwość, skoncentrowanie i oddanie sprawie będzie z pewnością postrzegana pozytywnie przez przełożonych, jednak wśród współpracowników może być odbierana jako potencjalne zagrożenie.

Numerologiczna Ósemka - miłość

Ósemka z łatwością wchodzi w relacje, jednak ma bardzo wysokie wymagania dotyczące budowania z kimś związku. Z jednej strony potrzebuje podziwu i wsparcia drugiej osoby, z drugiej zaś szuka bezpiecznego azylu, czułości i namiętności, które oderwą ją od codziennej pogoni. Lubi dominować nad partnerem/partnerką, dlatego druga połowa Ósemki musi być osobą, która dobrze czuje się w oddanej i posłusznej roli. Numerologiczna Ósemka z pewnością zadba najlepiej, jak potrafi o swój dom, rodzinę, ukochaną osobę i dopilnuje, by niczego im nie brakowało.