Numerologiczna 7

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 7 i Charakterystyka

Siódemka jest osobą bardzo tajemniczą, introwertyczną i wyważoną. Stawia na osobisty rozwój, koncentrując się na jego duchowym aspekcie. Lubi zgłębiać różnorodne nurty filozoficzne, zadawać sobie pytania dotyczące natury świata i człowieka, próbując na nie odpowiedzieć. Dobrze czuje się w osamotnieniu, lekkim wycofaniu. Jest doskonałym obserwatorem i ma niewiarygodnie dobrą intuicję. Siódemka jest wrażliwa na piękno, lubi prowadzić długie dyskusje, ale tylko z interesującymi ją ludźmi. Siódemki są wszechstronne, inteligentne, oczytane i ciekawe świata.

Numerologiczna Siódemka często bywa postrzegana jako wyniosła, nieczuła, skryta, ponieważ trzyma się na uboczu, na ogół woli słuchać, niż mówić. Jest nieufna, co sprawia, że ciężko jej jest nawiązywać powierzchowne znajomości, a jeszcze trudniej odnajdywać się w otoczeniu, które kompletnie jej nie odpowiada. Bywa zarozumiała, przekonana o własnej nieomylności. Łatwo jej przyjąć postawę pełną pogardy wobec innych, nie tak bardzo rozwiniętych duchowo jednostek.

Numerologia: 7 - kariera

Nieustanna chęć zgłębiania ludzkiej natury sprawia, że Siódemka bez trudu odnalazłaby się w roli lekarza, psychologa, pedagoga. Mogłaby zrobić karierę naukową, gdyby wybrała filozofię. Poczucie smaku i zmysł estetyczny może ukierunkować ją w stronę dekoratorstwa wnętrz, architektury, fryzjerstwa, projektowania ubrań. Może również być doskonałym muzykiem, pod warunkiem, że znajdzie się w zespole ambitnych ludzi, którzy mają podobną wizję tworzonej sztuki i podobne priorytety. Siódemka lubi kontakt z naturą, dlatego niewykluczone, że zaangażuje się w pomoc przyrodzie.

Numerologiczna Siódemka - miłość

Siódemka powinna znaleźć kogoś bardzo podobnego do siebie- wrażliwego, uczuciowego, ceniącego sobie chwile sam na sam z ukochaną osobą. Bardzo powoli i ostrożnie wchodzi w relację, ale cierpliwość drugiej strony zaowocuje głębokim, stabilnym uczuciem, w którym nie będzie mowy o niewierności. Idealną drugą połówką dla Siódemki będzie osoba spokojna, nie lubiąca dominować, ale przede wszystkim elokwentna, która będzie mogła prowadzić z partnerem/partnerką długie i fascynujące rozmowy.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.