Numerologiczna 5

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 5 i Charakterystyka

Numerologiczna Piątka to osoba niespokojna, niezwykle żywiołowa, otwarta. Charakteryzuje ją otwarty umysł, chęć doświadczania nowych miejsc, poznawania innych kultur, nawiązywania znajomości. Lubi być w ciągłym ruchu, bojąc się stagnacji. Bardzo ważnym dla niej aspektem jest wolność, więc będzie jej bronić za wszelką cenę. Swoją niezmierzoną energią zaraża otoczenie, szybko stając się duszą towarzystwa. Ceni swobodę, możliwość decydowania o swoim losie, wyznaje zasadę, że dom jest tam, gdzie Piątka aktualnie się znajduje.

Witalność przysparza Piątce problemów, bowiem bywa ona porywcza, momentami nawet agresywna, szczególnie, gdy czuje, że ktoś próbuje ingerować w jej osobistą przestrzeń, która jest dla niej szalenie ważna. Bywa tak, że nie potrafi uszanować odmiennych poglądów, zbyt mocno ingeruje w czyjeś sprawy. Miewa problemy ze stabilnością i porywczością.

Numerologia: 5 - kariera

Piątka doskonale odnajdzie się w roli freelancera, decydującego o tym, z kim współpracuje, w jakich godzinach, a wszystko na swoich warunkach. Niezwykła baza doświadczeń, inteligencja oraz mocno rozwinięta wyobraźnia predysponują numerologiczną Piątkę do spróbowania swoich sił w literaturze, dziennikarstwie. Może również osiągnąć sukces w agencji reklamowej, gdzie wykaże się sprytem, kreatywnością i mnóstwem pomysłów. Przy odrobinie samodyscypliny sprawdziłaby się w roli prawnika, a nawet polityka.

Numerologiczna Piątka - miłość

Numerologiczna Piątka z ogromną łatwością wchodzi w rozmaite relacje, w większości jednak są one dość powierzchowne, biorąc pod uwagę pęd, w którym żyją. Jeśli już zdecydują się na stworzenie trwałego związku, są czułe, kochające, wierne, choć nieustannie będą oczekiwać od drugiej osoby stymulacji intelektualnej, wspólnie spędzanego czasu i poświęcenia. Bywa, że lubią dominować, ponadto cenią sobie pewną sferę wolności, więc jeśli trafią na wyrozumiałego i podobnego do siebie partnera, mają szansę na długą i udaną relację.