Numerologiczna 4

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 4 i Charakterystyka

Czwórka charakteryzuje się opanowaniem, spokojem, pracowitością. Do wszystkiego stara się podchodzić metodycznie, sporządzając najpierw skrupulatny plan działania. Czwórki są raczej ludźmi przyziemnymi i praktycznymi, którzy myślą zdroworozsądkowo i logicznie. Z chęcią służą pomocą, jednak lubią przy tym robić wszystko po swojemu. Odznaczają się sumiennością, odpowiedzialnością i szczegółowością.

Numerologiczna Czwórka niełatwo wchodzi w relacje z innymi. Nie lubi długich i abstrakcyjnych rozmów, posługuje się zazwyczaj zwięzłymi, krótkimi komunikatami. Jest serdeczna i przyjazna, ale przy tym niezwykle uparta, lubiąca obstawać przy swoim zdaniu, niechętnie ustępująca, dlatego bywa odbierana jako zbyt zawzięta, niemiła, surowa. Nie potrafi okazywać uczuć, przez co często bywa mylnie interpretowana przez innych.

Numerologia: 4 - kariera

Czwórka spełni się w pracy, która będzie wymagać od niej dokładności, skrupulatności, koncentracji i szczegółowości, dlatego też odnajdzie się w takich zawodach, jak mechanik, sekretarka, ekonomista, księgowy, elektronik, jubiler. Z pewnością będzie ceniona przez przełożonych za sumienność, precyzję, rzetelność i dbałość o idealny wytwór końcowy swojej pracy. Jest raczej lubianą przez współpracowników, bowiem ci zawsze mogą liczyć na jej dobrą radę i pomoc. Czwórka powinna unikać czynności wymagających nieustannego myślenia kreatywnego.

Numerologiczna Czwórka - miłość

Numerologiczna Czwórka jest typem domatora, który zdecydowanie lepiej czuje się w kameralnych okolicznościach. W relacji damsko-męskie wchodzi długo i ostrożnie, starając się nie dać porwać namiętności, a z ciepłym dystansem ocenić sytuację i szanse na stworzenie relacji z drugą osobą. Kiedy już zdecyduje się na związek, jest niezwykle lojalna, wierna, gotowa go otoczenia swojej drugiej połówki troską, opieką. Wychodzi z założenia, że zdecydowanie bardziej liczą się czyny, więc nie jest osobą zbyt wylewną i dobrze czytelną. Momentami będzie brakować jej spontaniczności, gotowości zaskoczenia swojej ukochanej/ukochanego.