Numerologiczna 3

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 3 i Charakterystyka

Trójka to niezwykle energetyczna i pozytywna osoba. Charakteryzuje się ogromną charyzmą, miłością do świata, pasją życia, idealizmem. Zaraża otoczenie swoim niezłomnym optymizmem i chęcią działania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciekawość otoczenia i ludzi sprawia, że doskonale odnajduje się w podróżowaniu, poznawaniu nowych kultur i czerpaniu z nich tego, co najlepsze. Uśmiechnięta, pełna ciepła względem innych, lubiąca zabawę, podkreślająca wagę wolności i niezależności. Ma wysoko rozwinięte myślenie abstrakcyjne, przez co z łatwością porusza się między różnymi tematami, znajdując między nimi zaskakujące konotacje.

Numerologiczna Trójka niestety często bywa postrzegana jako niedojrzała, niestabilna, niepoważna. Ciągły ruch, w którym się znajduje, ilość pomysłów, które nie tylko posiada, ale i realizuje, sprawiają, że bywa nieodpowiedzialna i niezdolna do stabilizacji. Często odbierana jako zbyt ekstrawagancka, głośna, absorbująca.

Numerologia: 3 - kariera

Trójka to zdecydowanie artystyczna dusza. Idealnymi zawodami będą więc te, związane z twórczością artystyczną: tworzeniem muzyki, malarstwem, street artem, aktorstwem i innymi tego rodzaju aktywnościami. Trójka z łatwością uchwyci różnorodne inspiracje i niemal natychmiast przeleje je na swoją twórczość. Nieustannie będzie odczuwać chęć zmian, poznawania innych obszarów życia, nawiązywania nowych znajomości. Nie zniesie pracy, w której nie będzie mogła się rozwijać, doskonalić swojego warsztatu. Kreatywność i mobilność sprawią, że bez trudu będzie wykonywać kilka profesji w jednym czasie.

Numerologiczna Trójka - miłość

Jeśli Trójka się zakocha, to z pewnością bardzo intensywnie, szalenie i z pełnią pasji. Jej druga połowa będzie też swego rodzaju muzą i partnerem w eksplorowaniu świata sztuki, w przeciwnym razie ciężko będzie im stworzyć harmonijny układ. Wbrew pozorom, które stwarza energetyczna Trójka, nieustannie marzy ona o wyidealizowanym, długotrwałym uczuciu. Jest bardzo wrażliwą osobą, dlatego każda porażka, szczególnie w dziedzinie miłości, zostawi na Trójce piętno i sprawi, że ta bardzo długo będzie zapominać o nieudanej relacji.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.