Numerologiczna 2

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 2 i Charakterystyka

Dwójka charakteryzuje się niezwykłą łagodnością, empatią, wrażliwością. Wrodzona dobroć i serdeczność sprawia, że bardzo szybko zjednuje sobie ludzi wokół Chętnie pomaga, doradza, niejednokrotnie poświęca się dla innych. Dwójka posiada niezwykłą intuicję, dzięki której z łatwością zgłębia ludzką naturę i związane z nią problemy oraz dużo szybciej niż inni dostrzega ewentualne ich rozwiązanie. Dwójki skromne i pokorne, dzięki czemu mają doskonały kontakt nawet z najtrudniejszymi rozmówcami.

Wszystkie wymienione cechy numerologicznej Dwójki niestety mają też swoje drugie dno. Wrażliwość i skromność często sprawiają, że numerologiczna Dwójka boryka się z wieloma kompleksami, brakiem pewności siebie, które często skutkują zamknięciem się i wycofaniem. Wiara w innych często przekłada się na wykorzystywanie dobrego serca Dwójki przez bezwzględne osoby działające wyłącznie na swoją korzyść.

Numerologia: 2 - kariera

Cechy osobowości, które posiada Dwójka doskonale predysponują ją do pracy jako dyplomata, mediator, psycholog. Doskonale wejdzie w każdą rolę, która wymagać będzie słuchania drugiej strony i łagodnego doprowadzania do kompromisu. Doskonale sprawdzi się jako lekarz, wolontariusz, osoba pracująca z trudnymi środowiskami. Z pewnością Dwójka będzie lubiana przez współpracowników dzięki swojej bezkonfliktowości, serdeczności i staraniom o to, by wszyscy dookoła byli zadowoleni. Pracodawca dostrzeże sumienność Dwójki, jej lojalność i zaangażowanie.

Numerologiczna Dwójka - miłość

Numerologiczna Dwójka nie czuje się dobrze w roli singla. Do pełni szczęścia potrzebuje ciepła i troski drugiej osoby. Przez wzgląd na swój delikatny charakter, szuka partnera/partnerki o podobnej osobowości. W związku potrafi dać z siebie naprawdę dużo- prawdziwe, gorące i trwałe uczucie, mnóstwo wyrozumiałości, opieki. Zaskoczy swoją drugą połowę romantycznymi pomysłami i wspaniale zorganizowanym czasem. Musi jednak dostać z drugiej strony dokładnie to samo- wierność, opiekuńczość, umiejętność prowadzenia rozmowy.