Numerologiczna 1

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

Aby dowiedzieć się, którą numerologiczną cyfrą lub liczbą jesteśmy, należy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na naszą datę urodzenia.

np. data urodzenia: 10.11.1988, czyli 1+0+1+1+1+9+8+8=29  2+9=11

Znaczenie liczby 1 i Charakterystyka

Jedynka to bardzo silna liczba otwierająca całą skalę. Wszechświat ma dla Jedynek misję przewodzenia innym, inspirowania ich do działania. Osoby charakteryzujące się właśnie tą liczbą są silne, bardzo charyzmatyczne, pewne siebie. Ciekawość świata i ludzi, którą w sobie posiadają, jest przyczyną do zgłębiania wiedzy, poszerzania swoich intelektualnych horyzontów, które dodają Jedynkom wiary w siebie, przekonania o własnej wyjątkowości oraz chęci dzielenia się z innymi swoją pozytywną energią i potrzebą samorozwoju.

Do największych wad Jedynki z pewnością należy skłonność do egocentryzmu, megalomanii. Przekonanie o własnej nieomylności może zdominować zdrowy rozsądek Jedynki i sprawić, że stanie się ona wyjątkowo trudnym partnerem do rozmów. Z niechęcią przyzna się do własnych błędów i może zdarzyć się, że będzie chciała zdominować otoczenie, wchodząc w rolę samozwańczego przywódcy-autorytetu.

Numerologia: 1 - kariera

Przez wzgląd na zbiór bardzo silnych cech osobowości i ze względu na rozwinięte zdolności przywódcze, Jedynka doskonale sprawdzi się na stanowiskach kierowniczych. Są idealnymi kierownikami, szefami, menedżerami, dyrektorami, bowiem łączą w sobie nie tylko dyscyplinę i zamiłowanie do rzetelnej pracy, ale i niezmierzone pokłady kreatywności i gorącą pasję do wszystkiego, co robią. Jako lider grupy Jedynka z pewnością zarazi swoim entuzjazmem, chęcią działania i optymizmem współpracowników, przez co będzie szanowana i lubiana. Przeświadczenie o własnej wyjątkowości z pewnością tworzy wokół Jedynki zdrowy dystans i respekt otoczenia.

Numerologiczna Jedynka - miłość

Jedynka jest bardzo uczuciowa, namiętna, wierna. Jeśli spotka osobę, z którą zechce stworzyć trwały związek, z pewnością otoczy ją opieką, będzie starać się ją zaskakiwać swoim romantyzmem i z pewnością nie zabraknie jej pomysłów na różnorodne formy spędzania wspólnego czasu. Niestety, bywa bardzo zaborcza i zazdrosna. Naturalna skłonność do dominacji może sprawdzić się jedynie, gdy druga połowa bez problemu wchodzi w rolę uległą, w przeciwnym razie w relacji może iskrzyć.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.