Sekshoroskop Bliźnięta

Kobieta Bliźnięta

Jest to kobieta, która nigdy nie jest pewna, czy mężczyzna, którego zdobyła, jest tym, przy którym chce zatrzymać się na dłużej. Jest idealistką w każdej dziedzinie życia, więc i w relacjach z płcią przeciwną szuka idealnego partnera. Kiedy w kimś zaczyna zauważać kolejne wady, nabiera wątpliwości i szuka dalej. Ma zmienne nastroje i potrzebuje kogoś, kto będzie potrafił je okiełznać. Lubi być obsypywana prezentami, otrzymywać komplementy, to sprawia, że potrafi się otworzyć i złagodnieć.

W sypialni zdecydowanie jest tą, która daje rozkosz. Zazwyczaj nie dba o własne zaspokojenie, stara się, by to jej partner był zadowolony. Szuka seksualnych przygód w miejscach publicznych, podnieca ją myśl o uprawianiu seksu w miejscach publicznych lub niedozwolonych, dlatego jej kochanek musi przygotować się na miłosne uniesienia w parku, w samochodzie, w lesie i wymieniać można by tak było bez końca. Kobieta-Bliźnięta jest namiętna i pełna erotycznych fantazji, o których jednak nie zawsze potrafi głośno powiedzieć.

Mężczyzna Bliźnięta

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest bardzo spokojny, stonowany, nieśmiały. Nie jest typem zdobywcy, flirt przychodzi mu z trudem, nie jest materiałem na przygodę na jedną noc. Szuka partnerki, która będzie go rozumieć i dostosuje się do jego niezbyt ognistego temperamentu. Jest gawędziarzem, który potrafi bardzo dużo mówić, czym intryguje kobiety i budzi ich ciekawość.

Niestety, w sypialni mężczyzna-Bliźnięta nie należy do zbyt aktywnych osób. Nie ma dużych potrzeb seksualnych, co często doprowadza do frustracji jego partnerki, które niejednokrotnie przez to podejrzewają, że on musi zaspokajać swoje fantazje gdzie indziej.  Powściągliwy i niewymagający jest miłośnikiem kobiecego ciała, które potrafi rozpieszczać czułymi pocałunkami. Jeśli trafi na kobietę wprawną w sztuce kochania, będzie chciał jej zaimponować i dorównać. To zazwyczaj główna motywacja do tego, by nie szukać wymówek i nie unikać erotycznych przygód.