Sennik: basen

Sennik: basen - ten zbiornik kojarzy się z relaksem i odpoczynkiem, a także z ćwiczeniem, a więc poprawą kondycji. Z drugiej strony jest on w pewien sposób fizycznie ograniczonym zasobem wody. Co na temat snów, w których widziany jest basen mówi Księga Snów? Jak interpretować takie sny?

Sen o basenie

Sen, w którym pojawia się zbiornik z wodą może mieć różnorakie znaczenia. Z jednej strony sen o basenie może odzwierciedlać stan naszego ciała oraz umysłu, a z drugiej może symbolizować pewne ograniczenie, zamknięcie w ramach. To, jaka woda jest widziana we śnie, odzwierciedla to, jak czuje się nasza dusza. Basen przeciwieństwem czegoś tajemniczego i nieograniczonego przez człowieka, tak jak na przykład oceany. Jest również czymś wytworzonym sztucznie dla własnej korzyści.

Sennik: basen z czystą wodą

Czysta, przejrzysta woda w basenie widziana we śnie jest oznaką szybkiego pokonania przeciwności losu. Taka woda symbolizuje czystą, klarowną sytuację, bez intryg czy knowań. Jeśli widzisz we śnie czysty basen to znak, że żyjesz w sposób prostolinijny i jesteś osobą szczerą. Niczym niezmącony basen to także oznaka powodzenia w relacjach miłosnych, a także rodzinnych.

Sennik: brudna woda w basenie

Tak jak brudna woda w basenie uniemożliwia zobaczenie dna, tak w Twoim życiu jest coś, co powoduje zamęt. Może to oznaczać, że powinieneś raczej postawić na szczerość i pozwolić sobie czasami podążyć za głosem serca. Brudna woda symbolizuje liczne tajemnice, jakie masz Ty lub ktoś z Twojego najbliższego otoczenia. Taki sen jest pewnego rodzaju przestrogą, znakiem, że powinieneś mieć się na baczności. Nie postępuj zbyt pochopnie i lepiej dwa razy się zastanów, zanim podejmiesz jakąś ważną decyzję, która może mieć poważne, długotrwałe skutki.

Sennik: basen pływać

Jeśli w swoim śnie pływałeś w basenie to znak, że wkrótce na Twojej drodze pojawią się nowe znajomości, być może nawet spotkasz miłość. Znajomości, które zawrzesz będą dla Ciebie bardzo korzystne i ich podtrzymywanie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Jednak pamiętaj, żeby nie podchodzić do nowych znajomości czysto biznesowo, bo jeśli śni Ci się kąpiel w basenie, na Twojej drodze może pojawić się prawdziwy przyjaciel.

Jeśli we śnie pływasz nie w stroju kąpielowym, ale w ubraniu, w najbliższej przyszłości spotka Cię coś niezwykle emocjonującego. Uczucia przyczynią się do głębokiej zmiany w Twoim postrzeganiu świata i ludzi. Z kolei kąpiel w basenie nago oznacza zawarcie nowych znajomości oraz odkrywanie czegoś nowego, czego do tej pory nie mieliśmy odwagi spróbować.

Widok pływających w basenie ludzi zapowiada rychłe spełnienie marzeń. Jeśli więc przyśnią Ci się ludzie zażywający kąpieli w basenie, zdecyduj się podjąć ryzyko lub postaraj się wytężyć siły, a wkrótce osiągniesz upragniony cel.

Sennik: basen zjeżdżalnia

Sen, w którym zjeżdżasz na zjeżdżalni do basenu lub widzisz jak inni ludzie to robią, zwiastuje świetną zabawę, a czasami nawet niemałe ryzyko. W niedługim czasie będziesz miał okazję znów poczuć się na chwilę jak dziecko i oderwać się od rzeczywistości, która Cię otacza. Nie bój się bawić, puść wodzę wyobraźni.

Sennik: basen bez wody

To sen, który jest niezwykle rzadki, ponieważ również w realnym życiu nieczęsto widuje się puste, niewypełnione wodą baseny. Basen bez wody zobaczony we śnie można interpretować jako oznakę pustki, braku w życiu czegoś istotnego. Jest to również znak, że mamy dużo zmartwień, które nie pozwalają na realizację planów, a tylko zatrzymują nas w miejscu.

Sen o byciu ratownikiem na basenie

Sen, w którym jesteś ratownikiem jest oznaką, że martwisz się o kogoś lub czujesz się za kogoś odpowiedzialny. Taki sen może zwiastować pojawienie się na świecie dziecka jako istoty, o którą rodzic się troszczy i za nią odpowiada. Inne znaczenie snu o byciu ratownikiem, to duże zaangażowanie w sprawy zawodowe prowadzące do realizacji marzeń.

Miałeś sen o basenie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA