Sennik: babcia

Sennik: babcia - jest to dość częste doświadczenie senne widzieć we śnie kogoś z rodziny. Jednak co oznaczają sny, w których pojawia się ta konkretna osoba? Jaka jest interpretacja snów, w których widzimy babcię?

Babcia jest symbolem mądrości, rodzinnego ciepła i odpowiedzialności. Dlatego sny, w których widziana jest babcia mogą być przestrogą przed zbyt pochopnym postępowaniem i zachętą do bardziej odpowiedzialnego życia. Pojawiająca się we śnie babcia jest znakiem otuchy, pocieszenia, wytchnienia od codziennych problemów. Babcia może udzielać dobrych rad, wspierać, a także ułatwiać podjęcie trudnych życiowych decyzji.

Inny typ snu to taki, w którym my sami jesteśmy starsi niż w rzeczywistości. Takie sny oznaczają, że mamy nieco przestarzałe podejście do pewnych spraw w życiu. To bardzo nas blokuje i ogranicza, dlatego taki sen powinien być zachętą do refleksji na temat swojego podejścia do życia.

Sennik: babcia nieżyjąca

To przykry sen, zarówno jeśli babcia rzeczywiście nie żyje jak i wtedy, gdy ma się dobrze, a jednak we śnie widzimy ją martwą. Wszystkie sny, w których pojawia się zmarła, znana nam osoba, skłaniają do myślenia na temat tej osoby. Jednak znaczenie snu, w którym widziana jest nieżyjąca babcia jest znacznie szersze. Taki sen trzeba interpretować jako ostrzeżenie przed czekającym na nas niebezpieczeństwem.

Sennik: babcia żyjąca

Jeśli widzisz we śnie żyjącą babcię, możesz mieć problemy ze zdrowiem. Możesz być również przemęczony i osłabiony, więc pozwól sobie na chwilę relaksu. Zarezerwuj czas, który przeznaczysz tylko na swoje przyjemności. Jeśli zregenerujesz siły, Twoja praca będzie bardziej efektywna, więc nie obwiniaj się, że chcesz odpocząć

Inne znaczenie ma również sen o babci w zależności od tego czy babcię we śnie widzi kobieta czy mężczyzna. Jeśli babcię widzi kobieta jest to oznaka, że w kontaktach z mężczyznami należy zachować tajemniczość i nie odkrywać od razu wszystkich kart. Jeśli babcia jest widziana przez mężczyznę również dotyczy to kontaktów z płcią przeciwną. Jest to zachęta do bycia dżentelmenem w stosunku do kobiet.

Widzieć we śnie portret babci – sennik

Taki sen jest niezwykle rzadki i jego znaczenie może być bardzo trudne do odczytania. Jako że portret kojarzy się z czymś ważnym, taki sen może zwiastować zbliżające się oficjalne wydarzenie w rodzinie. Może w niedalekiej przyszłości czeka Cię jakiś ślub lub chrzciny w rodzinie?

Sennik: porady babci

Sen, w którym słuchasz porady babci oznacza, że jesteś zagubiony i potrzebujesz pomocy kogoś bliskiego. Taki sen należy interpretować jako przestrogę przed braniem na swoje barki zbyt wielu obowiązków. Zastanów się czy czasami nie warto poprosić o pomoc kogoś bliskiego, kto mógłby Cię nieco odciążyć od Twoich zadań.

Znaczenie snu babcia

Częste są sny, w których widuje się odwiedziny u babci. Jest to oznaka pewnej tęsknoty za powrotem do dzieciństwa. Sen, w którym odwiedzasz babcię oznacza, że w Twoim życiu pojawią się niezwykle przyjemne, odprężające momenty.

Jeśli we śnie widzisz chorą babcię, jest to zwiastunem kłopotów, zmartwień i trosk. Zobaczenie we śnie chorej babci niekoniecznie oznacza chorobę kogoś z rodziny, jednak odzwierciedla stan Twojego umysłu.

Z kolei zobaczenie we śnie zdrowej, pełnej życia babci symbolizuje zapowiedź długiego, dostatniego życia. Jeśli babcia widziana przez Ciebie we śnie jest szczęśliwa, uśmiecha się, jest to znakiem, że wybrałeś dobrą drogę. Jeśli zobaczysz przez sen uśmiechającą się do Ciebie babcię jest to dobry znak zwiastujący powodzenie w dążeniu do obranego celu.

Sennik: babcia przygotowująca posiłek

Babcia gotująca posiłek to częsty widok, tak w życiu jak i we śnie. Jeśli zobaczysz we śnie babcię, która przygotowuje Ci posiłek jest to znak, że potrzebujesz porady od doświadczonej osoby, z której zdaniem się liczysz. Oznacza to również, że czeka Cię podjęcie ważnej, życiowej decyzji, której nie chciałbyś podejmować samodzielnie. Drugim znaczeniem takiego snu jest to, że traktujesz swoje sprawy uczuciowe drugoplanowo stawiając na pierwszym miejscu rozwój zawodowy.

Miałeś sen o babci? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Komentarze (16)
Sennik: babcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: Aga

  Oceniono 1 raz 1

  Nieżyjąca babcia przyszła na wesele ale to nie było moje wesele a ona przyniosła mi pieniądze prezent jedzenie szynki czosnek było dużo czosnku i dzieliłam się tymi szybkami i czosnkiem z siostrą i bratową

 • avatar

  Gość: Anioł

  0

  Śniła mi się moja zmarła Babcia ze strony mojej Mamy byłam u niej w domu stałam w kuchni nie miałam ochoty od niej wyjeżdźać zawsze jeździłam do niej na wakacje.Babcia mnie przytuliła i powiedziała WYBACZ MI.Jakie ma to znaczenie taki przekaz we śnie?

 • avatar

  Gość: Wiktoria

  0

  Sniła mi się babcia z którą rozmawiałam ale ona od 2 miesięcy nie żyje

 • avatar

  Gość: Sylwia

  0

  Śniło mi się że spałam w swojej sypialni z moją 3 miesięczną córką i obudził mnie czyjś głos, po chwili zorientowałam się że to moja Babcia jest w pokoiku obok i mówi coś do siebie. Poszłam tam z córką na rękach, mówiąc do niej, że idziemy się przywitać i zobaczyłam że Babcia leży w łóżeczku małej. Zaczęłyśmy rozmawiać i nagle dziecko w magiczny sposób poprostu zniknęło mi z rąk! Zaczęłam panikować i krzyczeć " Jezus Maria gdzie jest moje dziecko " I pobiegłam do sypialni gdzie zobaczyłam że mała leży w łóżku tam gdzie wcześniej... Babcia przyszła za mną do pokoju, zapytalam jak się czuję i powiedziała mi że gdyby nie ja to już dawno jej by tu nie było, uśmiechnęłam się i powiedziałam, że rano odwioze ją do jej domku, zaprowadzilam ją do pokoju, znowu położyła się w łóżeczku mojej córki, a ja wróciłam do siebie do łóżka. I wtedy się obudziłam, oczywiście z zadyszką sprawdzając czy dziecko jest napewno obok i po chwili uświadomiłam sobie że przecież babcia zmarła jak byłam w 8 miesiącu ciąży i nie poznała mojej córeczki...

 • avatar

  Gość: Misza

  0

  Tej nocy snila mi soe moja zmarla od 21 lat prawie Babcia, nigdy jej nie poznalem przez chore traktowanie mojego ojca, ale czuje jej obecność. Snilo mi sie ze przechodze do niej do domu i ide do niej na górę do pokoju,l, cos mi mowi i mnie przytula, rano gdy sie budze chce mi sie płakać. Znam ja tylko z opowieści wujka i jego rodziny no i ze zdjec.., cos to oznacza?

 • avatar

  Gość: Paula

  0

  Śniła mi się babcia z którą rozmawialam ze dziadek w szpitalu i że się wykrwawil i nie żyje co to oznacza tylko że dziadek nie żyje od paru lat

 • avatar

  Gość: Andzela

  0

  Właśnie śniła mi się babcia która zmarla 7 msc temu, rozmawialam z bratem u siebie przyjechal do mnie w odwiedziny. Nagle slysze klucze w drzwiach mowie zaczej ide sprawdzic a on na to ok. I wtedy gdy spojrzalam przez to malą dziure w drzwiach zobaczyłam żywą babcie próbując dostać sie do mojego mieszkania, chociaz jakim cudem ona wie gdzie mieszkam. I wtedy krzykłam z płaczem do brata ze babcia tam jest wiec on odkluczyl drzwi ale ja zaraz zamknelam i sie obudzilam i sie rozplakalam

 • avatar

  Gość: Tomek

  Oceniono 2 razy 0

  Moja babcia nie żyje od 17-stu lat.Dzisiaj miałem sen,że jestem w jej domu a ona stała przy piecu i przegrzebywała haczykiem palący się wegiel.Sen był taki,że działo się to w teraźniejszości.

 • avatar

  Gość: babcia

  0

  Co oznacz ruiny zawaloe domy kopac czarna ziemie I isc do wrorzki ona nichetnie chce wrorzyc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Horoskopy