Sennik: babcia

Sennik: babcia - jest to dość częste doświadczenie senne widzieć we śnie kogoś z rodziny. Jednak co oznaczają sny, w których pojawia się ta konkretna osoba? Jaka jest interpretacja snów, w których widzimy babcię?

Babcia jest symbolem mądrości, rodzinnego ciepła i odpowiedzialności. Dlatego sny, w których widziana jest babcia mogą być przestrogą przed zbyt pochopnym postępowaniem i zachętą do bardziej odpowiedzialnego życia. Pojawiająca się we śnie babcia jest znakiem otuchy, pocieszenia, wytchnienia od codziennych problemów. Babcia może udzielać dobrych rad, wspierać, a także ułatwiać podjęcie trudnych życiowych decyzji.

Inny typ snu to taki, w którym my sami jesteśmy starsi niż w rzeczywistości. Takie sny oznaczają, że mamy nieco przestarzałe podejście do pewnych spraw w życiu. To bardzo nas blokuje i ogranicza, dlatego taki sen powinien być zachętą do refleksji na temat swojego podejścia do życia.

Sennik: babcia nieżyjąca

To przykry sen, zarówno jeśli babcia rzeczywiście nie żyje jak i wtedy, gdy ma się dobrze, a jednak we śnie widzimy ją martwą. Wszystkie sny, w których pojawia się zmarła, znana nam osoba, skłaniają do myślenia na temat tej osoby. Jednak znaczenie snu, w którym widziana jest nieżyjąca babcia jest znacznie szersze. Taki sen trzeba interpretować jako ostrzeżenie przed czekającym na nas niebezpieczeństwem.

Sennik: babcia żyjąca

Jeśli widzisz we śnie żyjącą babcię, możesz mieć problemy ze zdrowiem. Możesz być również przemęczony i osłabiony, więc pozwól sobie na chwilę relaksu. Zarezerwuj czas, który przeznaczysz tylko na swoje przyjemności. Jeśli zregenerujesz siły, Twoja praca będzie bardziej efektywna, więc nie obwiniaj się, że chcesz odpocząć

Inne znaczenie ma również sen o babci w zależności od tego czy babcię we śnie widzi kobieta czy mężczyzna. Jeśli babcię widzi kobieta jest to oznaka, że w kontaktach z mężczyznami należy zachować tajemniczość i nie odkrywać od razu wszystkich kart. Jeśli babcia jest widziana przez mężczyznę również dotyczy to kontaktów z płcią przeciwną. Jest to zachęta do bycia dżentelmenem w stosunku do kobiet.

Widzieć we śnie portret babci – sennik

Taki sen jest niezwykle rzadki i jego znaczenie może być bardzo trudne do odczytania. Jako że portret kojarzy się z czymś ważnym, taki sen może zwiastować zbliżające się oficjalne wydarzenie w rodzinie. Może w niedalekiej przyszłości czeka Cię jakiś ślub lub chrzciny w rodzinie?

Sennik: porady babci

Sen, w którym słuchasz porady babci oznacza, że jesteś zagubiony i potrzebujesz pomocy kogoś bliskiego. Taki sen należy interpretować jako przestrogę przed braniem na swoje barki zbyt wielu obowiązków. Zastanów się czy czasami nie warto poprosić o pomoc kogoś bliskiego, kto mógłby Cię nieco odciążyć od Twoich zadań.

Znaczenie snu babcia

Częste są sny, w których widuje się odwiedziny u babci. Jest to oznaka pewnej tęsknoty za powrotem do dzieciństwa. Sen, w którym odwiedzasz babcię oznacza, że w Twoim życiu pojawią się niezwykle przyjemne, odprężające momenty.

Jeśli we śnie widzisz chorą babcię, jest to zwiastunem kłopotów, zmartwień i trosk. Zobaczenie we śnie chorej babci niekoniecznie oznacza chorobę kogoś z rodziny, jednak odzwierciedla stan Twojego umysłu.

Z kolei zobaczenie we śnie zdrowej, pełnej życia babci symbolizuje zapowiedź długiego, dostatniego życia. Jeśli babcia widziana przez Ciebie we śnie jest szczęśliwa, uśmiecha się, jest to znakiem, że wybrałeś dobrą drogę. Jeśli zobaczysz przez sen uśmiechającą się do Ciebie babcię jest to dobry znak zwiastujący powodzenie w dążeniu do obranego celu.

Sennik: babcia przygotowująca posiłek

Babcia gotująca posiłek to częsty widok, tak w życiu jak i we śnie. Jeśli zobaczysz we śnie babcię, która przygotowuje Ci posiłek jest to znak, że potrzebujesz porady od doświadczonej osoby, z której zdaniem się liczysz. Oznacza to również, że czeka Cię podjęcie ważnej, życiowej decyzji, której nie chciałbyś podejmować samodzielnie. Drugim znaczeniem takiego snu jest to, że traktujesz swoje sprawy uczuciowe drugoplanowo stawiając na pierwszym miejscu rozwój zawodowy.

Miałeś sen o babci? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.