Sennik: burza

Sennik: burza kojarzy się z nieokiełznanym żywiołem, z siłami natury. Burza jest czymś tajemniczym, potężnym, na co człowiek nie ma wpływu. Bardzo często sny o siłach natury są odzwierciedleniem stanu naszego umysłu i podobnie jest ze snami o burzy. A co na ten temat mówi Wielka Księga Snów? Jaka jest interpretacja snu o burzy?

Burza: sennik

Burza jest zjawiskiem złowieszczym, nie do opanowania. Wicher, ulewa, błyskawice i pioruny budzą strach, a nierzadko wyrządzają niemałe szkody. Jednak czy sny o burzy rzeczywiście zapowiadają niebezpieczeństwo? Czasami tak, ale nie zawsze. Często burza ujrzana we śnie oznacza zbliżające się wyzwanie oraz problemy, które będzie trzeba pokonać w drodze do wyznaczonego sobie celu.

Sen burza

Sny o burzy bardzo często są związane z emocjami, które są w nas. Niekiedy burza oznacza wybuch uczuć, oczyszczenie. Jeśli śni Ci się burza, być może tłamsisz w sobie zbyt wiele uczuć, które powoli szukają ujścia. Może to doprowadzić do kłótni i nieporozumień z bliskimi. Pamiętaj, że nie możesz się wyżywać na osobach w swoim otoczeniu z powodu własnych niepowodzeń i kłopotów. Częste sny, w których widziana jest burza, zapowiadają nadejście momentu, w którym nastąpi wybuch skrywanych emocji. Być może bliska jest chwila, w której Twoja cierpliwość się wyczerpie i zdecydujesz się na drastyczne zmiany w swoim życiu.

Sennik: burza i grzmoty

Grzmoty słyszane we śnie podczas burzy, są interpretowane jako zwiastun złych wiadomości. Jeśli we śnie szukasz schronienia przed nadchodzącą burzą, być może uciekasz przed niebezpieczeństwem w realnym życiu. Taki sen jest wyrazem skrywanego strachu i chęci ucieczki przed problemami. W takim wypadku zastanów się przed czym uciekasz. Jeśli zidentyfikujesz swoje problemy i to czego się obawiasz, łatwiej będzie Ci zmierzyć się z wyzwaniem, pokonać kłopoty.

Sennik: burza z piorunami

Widziane we śnie pioruny są znakiem, że w Twoim życiu zbliża się przełomowy moment. Piorun może oznaczać wyładowania w relacjach osobistych. Kłótnie i nieporozumienia nie muszą być jednak negatywne, czasami skłaniają do przemyśleń, wyjaśnienia sobie wszystkich spornych kwestii oraz pogłębienia relacji. Jednak jeśli nie okażesz bliskim lub drugiej połówce zrozumienia, nie będziesz wyrozumiały, kłótnie oddalą was od siebie i być może doprowadzą do zakończenia relacji.

Sennik: burza i ulewa

Często burzy towarzyszy grad i ulewa. Taki sen zapowiada pojawienie się w życiu problemów finansowych, rodzinnych. Osoby, które są w związku, śniące o burzy z gradem, mogą się spodziewać poważnych problemów w relacji i wielu nieporozumień. Burza ujrzana we śnie zwiastuje poważne zmiany, niestety nie na lepsze.  Jeśli partnerzy nie wykażą się odpowiednią wrażliwością, cierpliwością, nieporozumienia mogą zakończyć się rozstaniem.

Sennik: ukryć się przed burzą

Ucieczkę przed burzą zobaczoną we śnie można odczytywać na różne sposoby. Szukanie schronienia w czasie, gdy burza już się zaczyna, oznaczać może uciekanie przed problemami w realnym życiu. Jeśli we śnie ukryjesz się przed burzą pod drzewem, zapowiada to niebezpieczeństwo i zbliżające się poważne zagrożenie. Jeśli śni Ci się, że skryłeś się przed burzą w bezpiecznym miejscu, unikniesz niebezpieczeństwa. Dzięki swojej cierpliwości i inteligencji uda Ci się uniknąć kłopotów.

Znaczenie snu: burza

Ponieważ po burzy wychodzi słońce i następuje polepszenie pogody, burza jest również interpretowana jako chwilowe kłopoty, które przeminą, a sytuacja osoby śniącej ulegnie poprawie. W związku z tym burza oznacza również oczyszczenie ze złych uczuć, dręczących emocji i uwolnienie od toksycznych znajomości. Dlatego też warto odbierać sen o burzy jako dobry znak. Pamiętajmy, że pomimo pewnych problemów, przy odrobinie wysiłku i wytrwałości, nadejdą lepsze chwile. Jeśli dodatkowo po przejściu burzy na niebie pojawia się tęcza, oznacza to, że czekają nas radosne chwile wytchnienia oraz odpoczynku. Zawsze w najgorszych chwilach trzeba być dobrej myśli i mieć nadzieję na zakończenie zmagań.

Miałeś sen o burzy? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.