Sennik: biustonosz

Sennik: biustonosz to jeden z głównych atrybutów kobiecości. Posiada dwie główne funkcje: praktyczną (przeciwdziałanie siłom grawitacji, odciążenie kręgosłupa, trzymanie poprawnej postawy) i estetyczną (uwodzi, rozbudza męską fantazję). Biustonosz w kontekście interpretacji snów odnosi się do sfery uczuciowej. Może być zapowiedzią spotkania idealnej osoby, z którą moglibyśmy stworzyć trwałą relację, jak i przestrogą przed zbyt naiwnym podejściem do nowo poznanych ludzi.

Koronkowy biustonosz - wkrótce spotka nas bardzo namiętne, żywiołowe uczucie, które będzie zdawać się nie mieć granic.

Czysty, gładki biustonosz - możemy spotkać na swojej drodze kogoś, kto zdobędzie nasze serce i będzie godzien odwzajemnienia uczuć.

Brudny biustonosz - nasze relacje z najbliższą osobą wyraźnie się psują, a nieuniknioną konsekwencją ochłodzenia uczuć będzie rozstanie.

Pranie biustonosza - ktoś w naszym otoczeniu nie ma wobec nas czystych zamiarów i będzie próbował wykorzystać naszą naiwność i dobre serce.

Kupowanie biustonosza - dla kobiety oznacza to, że w najbliższym czasie poczuje się doceniona, pewna siebie i szczęśliwa, zaś dla mężczyzny konieczność zadbania o swoją partnerkę.

Copyright © Agora SA