Sennik: banan

Sennik: banan przez dużą zawartość potasu jest jednym z najzdrowszych owoców, jednak jego symbolika nie odnosi się do jego wartości odżywczych. Kojarzy się z męskim przyrodzeniem, dlatego pojawiający się w śnie najczęściej odnosi się do seksualnej sfery naszego życia. Może być projekcją naszych erotycznych pragnień, wyrazem niespełnienia w tej dziedzinie życia.

Jeść banana - jesteśmy ludźmi z ogromnym apetytem seksualnym, prawdopodobnie brakuje nam spełnienia w tej dziedzinie i marzymy o kochanku lub kochance, która obdarzy nas upragnioną satysfakcją.

Kupować banana - możliwe, że przyjmiemy jakąś niemoralną propozycję.

Sprzedawać banany - ludzie wokół nas będą chcieli wykorzystać naszą naiwność i będą składać obietnice bez pokrycia, więc musimy się mieć na baczności.

Obierać banana - damy się wciągnąć w monotonne, nie przynoszące wymiernych korzyści zajęcie, z którego nie będziemy wiedzieć, jak zrezygnować.

Przyglądać się bananowi - dla kobiety oznacza to, że jest ona obiektem pożądania u płci przeciwnej lub bardzo chciałaby nim być, zaś dla mężczyzny jest odzwierciedleniem jego pewności siebie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.