Sennik: bagno

Sennik: bagno kojarzy się z niebezpieczeństwem, niewidocznym na pierwszy rzut oka zagrożeniem. Mianem bagna zwykło się nazywać beznadziejne, trudne do przezwyciężenia problemy. Bagno w kontekście interpretacji snów na ogół przestrzega przed ciężkim okresem, złymi lub zbyt pochopnie podjętymi decyzjami, które w konsekwencji mogą przysporzyć nam trudności.

Widzieć bagno z bezpiecznej odległości - powinniśmy być bardzo ostrożni w podejmowaniu decyzji dotyczących interesów, uważać na ludzi proponujących nam układy, przemyśleć każdy kolejny krok, który mamy zamiar podjąć.

Utknąć w bagnie - pewne plany, na których nam bardzo zależy, niestety nie powiodą się.

Nie móc wydostać się z bagna, paniczne próby wydostania się z bagna - czeka nas czas wytężonej pracy, gdyż tylko ona pozwoli nam nie popaść w problemy i skupić się na swoim życiu.

Być po pas w bagnie - musimy być ostrożni i sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków, w przeciwnym razie możemy utracić pracę.

Być po szyję w bagnie - nasze perspektywy na najbliższą przyszłość nie wyglądają kolorowo, musimy zastanowić się nad wprowadzeniem zmian do naszego życia, być może warto zacząć od zmiany pracy.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.