Sennik: chleb

Sennik: chleb - sen, w którym pojawia się ten podstawowy element naszej codziennej diety może mieć różnorodne znaczenie, w zależności od kontekstu, w jakim występuje. Sny, w których jest chleb najczęściej mogą mieć związek z radością, przyjaźnią, uczciwością, ciężką pracą, głodem fizycznym lub duchowym albo - co ciekawe - z fantazjami seksualnymi.

Chleb: sennik

Jeśli w Twoim śnie pojawił się zwykły, dobrze upieczony chleb, to najczęściej bardzo dobry znak. Jeżeli widziałeś taki chleb lub jadłeś go, może to oznaczać, że otaczający Cię ludzie są wobec Ciebie szczerzy, Twoi przyjaciele są wierni i możesz na nich liczyć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jeżeli we śnie widziałeś bardzo świeży, mięciutki chleb, spodziewaj się gości z niezapowiedzianą wizytą. Inaczej, jeśli we śnie widziałeś chleb, który był niedopieczony, spleśniały, niesmaczny, twardy, czerstwy - taki chleb może zwiastować nieprzyjemne sytuacje w relacjach z bliskimi i w sprawach finansowych. Jeżeli podczas snu, obserwowałeś kogoś jedzącego chleb, a sam czułeś głód, to bardzo możliwe, że sukces w sprawie, o której marzysz odniesie ktoś inny – może ktoś z Twojego najbliższego otoczenia. Natomiast, jeśli we śnie chowałeś chleb do kieszeni czy torby przed kimś, może to oznaczać, że pewne Twoje działania będą skutkowały osamotnieniem, izolacją, niezrozumieniem. Jeżeli nosiłeś chleb podczas snu, to może oznaczać jakąś szkodę, coś nieprzyjemnego. Z kolei pieczenie chleba podczas snu to znak, że uda Ci się zrealizować jakiś ważne zadanie lub osiągniesz zaplanowany cel.

Sennik: chleb kupować

Kupowanie chleba ma dwojakie znaczenie. Z jednej strony może oznaczać, że na swojej drodze spotkasz ludzi, na których będziesz mógł liczyć, którzy będą dla Ciebie wsparciem i będą wobec Ciebie szczerzy i oddani. Drugie znaczenie tego snu jest niekorzystne, ponieważ może oznaczać niespodziewane ważne wydatki, jakie nadwyrężą Twój budżet. Jeżeli we śnie otrzymałeś chleb to może oznaczać, że dostaniesz niespodziankę, która sprawi Ci radość i będziesz czuł się szczęśliwy.

Sennik: chleb widzieć

Chleb widziany we śnie może mieć różnorodne znaczenia, w zależności od tego, jaki to jest chleb. Chleb świeży, dobrze upieczony, chrupiący to dobry znak dotyczący miłej niespodzianki, zmiany lub gości z niezapowiedzianą wizytą. Chleb jęczmienny lub żytni są zwiastunami szczęścia na wszystkich płaszczyznach życia.  Jeśli we śnie widziałeś chleb, który był niedopieczony, spleśniały, niesmaczny, twardy, czerstwy – to ostrzeżenie, ponieważ taki chleb może zwiastować nieprzyjemne sytuacje w relacjach z bliskimi czy w sprawach finansowych - może jakąś stratę. Jeżeli we śnie widziałeś bardzo duży bochenek chleba to bądź ostrożny - taki sen oznacza stratę. Kiedy we śnie obserwowałeś, jak ktoś je chleb, podczas gdy sam odczuwałeś głód, to prognostyk świadczący o tym, że ktoś z Twojego najbliższego otoczenia odniesie sukces, o którym marzyłeś.

Sennik: chleb kroić

Krojenie chleba to niedobry znak. Jeżeli jesteś w związku może oznaczać zdradę - bądź zatem ostrożny. Jeżeli jesteś człowiekiem bez zobowiązań, taki sen może oznaczać, że zdrady wobec Ciebie dopuści się ktoś Ci bliski – przyjaciel, dobry znajomy i może odnosić się ona do sfery zawodowej lub prywatnej.

Sennik: chleb jeść

Jedzenie chleba podczas snu to dobry znak świadczący o tym, że Twoi przyjaciele są godni Twojego zaufania, możesz na nich liczyć. Posmarowanie chleba masłem przed zjedzeniem oznacza powodzenie w sprawach finansowych. Jeżeli podczas snu jadłeś lub widziałeś świeży chleb, to dobry znak – może spotkać Cię miła niespodzianka lub Twoi przyjaciele będą Cię wspierać, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Sennik: chleb razowy

Jeżeli podczas snu jadłeś lub widziałeś chleb razowy, to taki sen może zwiastować powodzenie i zdrowie w Twoim życiu.

Sennik: chleb piec

Pieczenie chleba podczas snu to bardzo dobry prognostyk. Taki sen może oznaczać dobrobyt, szczęście oraz spokojną przyszłość. Według sennika staropolskiego pieczenie chleba zwiastuje realizację zamierzonych planów i wyznaczonych sobie celów.

Sennik: chleb spleśniały

Sen o chlebie spleśniałym powinien być ostrzeżeniem przed nieprzyjemnymi sytuacjami, być może związanymi z finansami lub w relacjach ze znajomymi. Warto uważać, ponieważ taki sen może oznaczać wrogo nastawionego człowieka w Twoim otoczeniu.

Miałeś sen o chlebie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.