Sennik: chłopak

Sennik: chłopak i jego pojawienie się we śnie może mieć bardzo wiele znaczeń, w zależności od osoby, która śni o chłopaku oraz tego, w jakiej sytuacji jest widziany chłopak we śnie. Z powodu mnogości znaczeń snów o chłopaku, warto zwrócić uwagę na szczegóły pojawiające się we śnie.

Znaczenie snów: chłopak

Śnienie o chłopaku może oznaczać nagły przypływ gotówki, niespodziewany awans lub zmianę w patrzeniu na świat. Chłopak jest również oznaką siły i młodości, więc w większości snów jest bardzo dobrym znakiem dla osoby śniącej. Znaczenie snu, w którym widzi się chłopaka, zależy w dużej mierze od tego, czy taki sen przytrafia się kobiecie czy mężczyźnie. Na interpretację ma również wygląd i zachowanie chłopaka we śnie.

Sen o chłopaku dla kobiety

Jeśli kobiecie we śnie ukazuje się jakiś konkretny, znany jej chłopak, oznacza to, że ta kobieta żywi do niego jakieś emocje. Uczucia, które są tłumione w rzeczywistym świecie, uwidaczniają się we śnie, ponieważ umysł nie jest wówczas ograniczony konwenansami dnia codziennego. U kobiet samotnych, które pragną być w związku, częstym snem jest marzenie o nieznanym, ale powracającym w snach, przystojnym chłopaku. Takie sny są najczęściej oznaką samotności, a chłopak ukazujący się we śnie uwidacznia wyobrażenia kobiety o jej idealnym, wymarzonym partnerze.

Czasami sen o chłopaku jest również oznaką tęsknoty za czymś co przeminęło, na przykład przeżytą w dawnych latach miłością, namiętnością. W takim przypadku sen wyraża również żal po stracie drugiej osoby oraz to, że dziewczyna nie może się pogodzić z tym, co utraciła.

Sennik: były chłopak

Śnienie o byłym chłopaku zdarza się dość często, zwłaszcza w niedługim czasie po zakończeniu związku. Zwykle sen, w którym widzi się byłego chłopaka, rozmawia z nim, jest wyrazem tęsknoty za uczuciem, które się skończyło. Sen o byłym chłopaku może być również przestrogą przed błędami popełnionymi w dawnym związku. Jeśli śni Ci się były chłopak, pomyśl czy w nowym związku nie postępujesz w pewnych kwestiach podobnie jak w dawnym i czy nie jest to powodem kłótni czy sporów.

Sen o chłopaku dla mężczyzny

Jeśli mężczyzna śni o chłopaku, ma to całkowicie inne znaczenie niż w sytuacji, gdy o chłopcu śni kobieta. Często w snach mężczyzn pojawiają się chłopcy silni, odważni, przystojni i dobrze zbudowani. Jest to odzwierciedleniem pragnień mężczyzny o takim wyglądzie i byciu postrzeganym jako prawdziwie męskim. Taki sen o chłopaku jest oznaką niezadowolenia ze swojej siły, męskości oraz braku pewności siebie w sprawach sercowych i relacjach damsko-męskich.

Gdy chłopiec we śnie jest smutny, wygląda na słabego, wychudzonego, jest to oznaka słabej kondycji śniącego mężczyzny. Ten sen dotyczy zarówno kondycji fizycznej, jak i psychicznej. Mężczyzna śniący o słabym chłopcu powinien zadbać o swoje zdrowie oraz pozwolić sobie na odpoczynek, relaks, dzięki czemu zregeneruje swoje siły.

Jeśli we śnie dorosły mężczyzna, który ma już rodzinę i ustatkował się, widzi małego chłopca, oznacza to, że nie jest on wystarczająco dojrzały i odpowiedzialny. Może to również odzwierciedlać pragnienie powrotu do czasów dzieciństwa i beztroski.

W przypadku, gdy o chłopaku śni mężczyzna homoseksualny, sny mają bardzo podobne, a często nawet takie samo znaczenie, jak w przypadku snów o chłopaku pojawiających się u kobiet.

Sennik: mój chłopak

Dla dziewczyny sen o własnym chłopaku ma różne znaczenie w zależności od sytuacji. Gdy we śnie chłopak jest miły, opiekuńczy, radosny, związek z nim jest udany, szczęśliwy, a para jest dobrze dobrana. Natomiast jeśli chłopak jest agresywny, w prawdziwym życiu w związku występuje wiele nieporozumień i kłótni. Sen o seksie z własnym chłopakiem jest oznaką zadowolenia z tej sfery życia i pełnej satysfakcji ze związku. Z kolei, gdy chłopak we śnie decyduje się na rozstanie, w realnym związku również szykuje się ochłodzenie stosunków i monotonia, które osoba śniąca podświadomie wyczuwa. Z kolei zły sen o śmierci chłopaka zwiastuje nadejście gorszych czasów dla związku, monotonii i braku wrażeń. Jeśli zależy Ci na tym związku, postaraj się zrobić coś, co ożywi Wasze relacje.

Miałeś sen o chłopaku? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.