Sennik: całowanie

Sennik: Pocałunek jest jedną z najważniejszych form okazywania uczuć drugiemu człowiekowi. Symbolizuje pozytywne uczucia: sympatię, miłość, uznania, hołdu, oddania, wierności, ale występował również jako symbol zdrady (Judasz zdradzający Jezusa). Pocałunek w kontekście interpretacji snu ma wiele znaczeń, które zależne są od tego jakiego rodzaju pocałunek się przyśnił, kto stał się udziałem owego pocałunku, atmosferze i okoliczności, które mu towarzyszyły.

Namiętne pocałunki - najpewniej nie jesteśmy spełnieni w życiu erotycznym, więc pragniemy odrobiny więcej namiętności i pasji.

Przyjacielski pocałunek - mamy bardzo dobre relacje z osobą, którą całujemy w śnie, bezgranicznie jej ufamy i uważamy ją za prawdziwego przyjaciela.

Całująca się para obcych ludzi - powinniśmy mniej interesować się cudzym życiem i bardziej skupić na własnym.

Pocałunek w czoło - mamy w sobie pokłady czułości, którą możemy obdarować najbliższych.

Całowanie w rękę - wyraz szacunku do osoby, którą we śnie całujemy w rękę lub zapowiedź sukcesów, docenienia i nadchodzących dobrych zmian, jeśli to my jesteśmy całowani w rękę.

Całowanie z osobą, która już nie żyje - w naszym życiu pojawią się prawdziwe problemy, które mogą dotyczyć naszego zdrowia.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.