Sennik: chrzest

Sennik: chrzest jest duchową inicjacją, wprowadzeniem osoby chrzczonej (często dziecka) do pewnej wspólnoty. Jest to również symbol duchowych narodzin, rozpoczęcia pewnego ważnego etapu w życiu człowieka, jak również deklaracji dotyczącej wychowania go zgodnie z określonymi normami. Chrzest w kontekście interpretacji snów na ogół nie jest najlepszym znakiem. Bywa projekcją naszych pragnień dotyczących przezwyciężenia pewnych trudności.

Widzieć chrzest - w głębi duszy podziwiamy osoby, które potrafią znaleźć w sobie odwagę i siłę, by zmieniać swoją rzeczywistość na lepsze.

Być chrzczonym - będzie się nam wydawać, że znaleźliśmy rozwiązanie problemów, jednak nasze niezdecydowanie w fundamentalnych sprawach nie pozwoli wdrożyć w życie żadnego planu.

Być chrzestnym - najprawdopodobniej w najbliższym czasie ktoś będzie potrzebował naszej pomocy, którą z ochotą mu udzielimy, czym zyskamy jego wdzięczność.

Być uczestnikiem chrztu - musimy przygotować się na to, że w naszej pracy nie wszystko będzie układać się po naszej myśli.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.