Sennik: dziewczyna

Sennik: dziewczyna - sny o dziewczynach mogą być bardzo różnorodne. We śnie możemy ujrzeć obcą kobietę, ale też swoją partnerkę. W snach może się również pojawić była dziewczyna lub dziewczyna w ciąży. Czy to oznacza, że te kobiety myślały o osobie śniącej w ostatnim czasie? Jakie są znaczenia snów o dziewczynach?

Dziewczyna – sennik

Interpretacja snów o dziewczynie zależna jest od kobiety, która nam się przyśni, od relacji jaką z nią mamy oraz od sytuacji, jaka nam się przyśni. Należy jednak pamiętać, że aby móc sprawdzać sny o dziewczynach, trzeba mieć pewność, iż to właśnie dziewczyna jest głównym motywem naszego snu. W przeciwnym razie wyjaśnienie Księgi Snów może być niepoprawne i może nie odnosić się do tego, co w rzeczywistości nam się przyśniło.

Kiedy należy więc szukać znaczenia snów o dziewczynie? Wtedy, gdy przyśni się nam ona w charakterystyczny sposób. Jeżeli we śnie przyśni się osoba, z którą mamy konkretne, bardzo szczególne relacje (np. jest to była dziewczyna) można pokusić się o znalezienie wyjaśnienia tego snu. Inny przypadek, w którym można interpretować sen o dziewczynie to sytuacja, w której przyśni nam się ona w charakterystyczny sposób, np. jest w ciąży lub ma charakterystyczny wygląd, np. jest ruda, piegowata, przesadnie chuda lub otyła.

W związku z powyższym, sny o dziewczynach nie śnią się tylko mężczyznom. Generalnie zaś, jeżeli w sennych marach to mężczyzna ujrzy nieznajomą dziewczynę, jest to znak, iż prowadzi on swobodny tryb życia lub ma wyrzuty sumienia. Dziewczyna widziana we śnie przez kobietę oznacza, że kobieta ta jest bardzo uczuciowa, wrażliwa oraz opiekuńcza w stosunku do innych. Wesoła, roześmiana, a nawet tańcząca dziewczyna we śnie jest dobrym zwiastunem, zwiastunem miłości, zaś smutna, brzydka i zaniedbana reprezentantka płci pięknej stanowi wezwanie do stawienia się problemom oraz przeszkodom, które są nieuniknione.

Sennik: była dziewczyna

Sen o byłej dziewczynie dla wielu osób może być niepokojący, ale też wśród dużej części śniących może spowodować rozpamiętywanie przeszłości i nawrót myśli o tej osobie. Dla wielu mężczyzn sen o byłej dziewczynie może przerodzić się w koszmar, zwłaszcza wtedy, gdy rozstanie przebiegło bardzo burzliwie w otoczeniu złych emocji. Kobietom często śni się również była dziewczyna obecnego chłopaka, co również może spowodować pogorszony nastrój, utrzymujący się nawet przez cały dzień.

Sen o byłej dziewczynie może być interpretowany w różny sposób. Sama obecność byłej dziewczyny w snach mężczyzny jest znakiem o tym, że nie przestał on o niej myśleć i nadal jest ona dla niego na swój sposób ważna. Jeżeli we śnie dochodzi do pocałunków, bliskości z byłą dziewczyną, to również znak, iż nawet podświadomie, mężczyzna nie może pogodzić się z rozstaniem. Podobne znaczenie ma sen, w którym mężczyzna widzi byłą dziewczynę w ciąży. Z kolei sen o byłej dziewczynie w towarzystwie innego mężczyzny oznacza, iż należy zakończyć tę relację oraz zamknąć się na wszelkie uczucia do tej kobiety.

Jeżeli kobieta śni o byłej dziewczynie swojego chłopaka, może to być z kolei znak, że ma na punkcie tej kobiety obsesję.

Sennik: nieznajoma dziewczyna

Sny o nieznajomej dziewczynie mają szczególne znaczenie i dla wielu mogą stanowić ostrzeżenie. Jeżeli samotny mężczyzna śni o nieznajomej, pięknej dziewczynie oznacza to, iż nosi on w sobie pragnienie związku, ma ogromną chęć poznania drugiej połówki. Z kolei, jeżeli mężczyzna znajdujący się w związku śni o innej, nieznajomej kobiecie jest to znak, iż w związku czegoś brakuje – nieznajoma dziewczyna w takim przypadku to symbol pociągu do spontaniczności i namiętności. Należy więc zastanowić się, czy nie trzeba czasem wprowadzić trochę szaleństwa w swój obecny związek.

Mężczyznom może się przyśnić również wizja, w której sami wcielają się w nieznajomą dziewczynę. Jest to symbol tego, iż w życiu realnym stał się on bardziej wrażliwy oraz delikatny. Z kolei, jeżeli to kobieta wciela się we śnie w atrakcyjną nieznajomą oznacza to, iż obawia się ona starzenia.

Miałeś sen o dziewczynie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.