Sennik: duszenie

Sennik: duszenie się lub bycie duszonym jest jednym z najmniej przyjemnych odczuć. Brak dostępu do powietrza, niemożność złapania oddechu, w końcu walka o przeżycie to coś, co od zawsze ludzi przerażało, wszak oddech jest symbolem życia. Duszenie we śnie pojawia się jako odbicie naszych lęków, rzeczywistości, która nas otacza. Może symbolizować fakt, że w jakiejś sytuacji, relacji w sensie przenośnym dusimy się, chcielibyśmy się z niej uwolnić i złapać oddech - znaleźć ukojenie, spokój i pewność.

Być duszonym - w naszym otoczeniu znajdują się toksyczne, wrogo nastawione do nas osoby, które będą starać się ograniczyć naszą przestrzeń.

Dusimy się - pewne sfery naszego życia przygniatają nas, nie radzimy sobie z problemami, czujemy, że nie jesteśmy w punkcie naszego życia, w którym chcielibyśmy lub powinniśmy być.

Dusić kogoś - prawdopodobnie jesteśmy bezpodstawnie o kogoś zazdrośni.

Duszenie się we śnie - jeśli jesteśmy chorzy, to możemy być pewni, że wkrótce stan naszego zdrowia znacznie się poprawi, jeśli jednak nic nam nie dolega, to znaczy, że osiągniemy sukces, którego inni będą nam zazdrościć.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.