Sennik: dokumenty

Sennik: dokumenty są bardzo ważnym elementem w życiu człowieka. Pierwsze dokumenty potwierdzające naszą tożsamość pojawiają się w czasach szkolnych (legitymacje). Dokumenty pozwalają na weryfikację osób, danych. Innym rodzajem dokumentów są na przykład akta sądowe, umowy, czyli ważne, poświadczone zobowiązania lub zbiory informacji. Dokumenty w śnie są synonimem naszej tożsamości, pozycji, odzwierciedlają często obawy, ale i zapowiadają bardzo pozytywne wydarzenia.

Zgubienie dokumentów - prawdopodobnie borykamy się z niską samooceną, brakiem pewności siebie, stawiając się często na uboczu środowiska, w którym funkcjonujemy.

Otrzymanie nowych dokumentów - zapowiedź pozytywnych zmian w naszym życiu: w zawodowym - awansu, docenienia naszej pracy przez innych, w miłosnym - znalezienia odpowiedniego partnera lub partnerki, szczęśliwy związek, etc.

Zniszczone dokumenty - czekają nas przejściowe problemy, które będziemy musieli szybko rozwiązać.

Znalezienie dokumentów - nasze finanse niespodziewanie ulegną poprawie.

Podpisywanie dokumentów - musimy być szczególnie ostrożni przy podejmowaniu wiążących decyzji.

Zgubić dokumenty - prawdopodobnie skrywamy w sobie lęk przed brakiem akceptacji innych ludzi, być może czujemy, że nie pasujemy do środowiska, w którym się znaleźliśmy, ciągle poszukujemy własnej ścieżki, czując się przy tym zagubieni.

Otwieranie dokumentów zapakowanych w kopertę - jeśli w przyszłości czeka nas proces sądowy, możemy liczyć na wygraną.

Sporządzanie dokumentów - nie możemy się czegoś bardzo doczekać, z utęsknieniem wypatrujemy wydarzenia lub czyjejś wizyty.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.