Sennik: dyrektor

Sennik: dyrektor kojarzy się z zajmowaniem wysokiej pozycji w danej społeczności. Jest utożsamieniem władzy, powagi, możliwości kierowania innymi. W kontekście snu często odzwierciedla stosunek innych ludzi do nas lub ukryte pragnienie zmiany swojego życia- zawodowego lub osobistego. Może również oznaczać nieuświadomioną potrzebę zwiększenia swoich wpływów, docenienia, a nawet radykalnej zmiany.

Dyrektor szkoły - powinniśmy uważać na ludzi, którzy nas otaczają, gdyż może się zdarzyć tak, że będą chcieli nadmierne ingerować w nasze życie, a nawet przejąć kontrolę nad niektórymi jego aspektami.

Widzieć swojego dyrektora - powinniśmy trochę więcej wymagać od siebie samych, zanim przełożymy swoje frustracje na nasze otoczenie.

Kłócić się z dyrektorem - możliwe, że czeka nas zmiana pracy lub stanowiska, która nas finalnie usatysfakcjonuje.

Krzyczeć na dyrektora - niewykluczone, że niebawem dostaniemy awans i tym samym podreperujemy domowy budżet, pozbywając się drobnych problemów, które od dawna zaprzątają naszą głowę.

Romans z dyrektorem - mamy w sobie żądzę sprawowania nad kimś chociaż minimalnej władzy, często skrywamy swoje prawdziwe pragnienia.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.