Sennik: fryzjer

Sennik: fryzjer - wizyta u fryzjera jest w życiu realnym pozytywnym przeżyciem, bowiem dzięki niej w naszym życiu pojawiają się drobne, ale jednak - zmiany. Sen o fryzjerze nie powinien być zatem nieprzyjemny. Co jednak może oznaczać senne widzenie o wizycie u tego specjalisty? Czy widok ściętych włosów lub nowej fryzury ma jakieś szczególne znaczenie? Sprawdźmy, co na temat fryzjera mówi Księga Snów.

Fryzjer – sennik

Wizyta u fryzjera dla każdego to symbol czegoś nowego, odświeżenia w naszym życiu, a nierzadko nowego życiowego etapu. Dla wielu osób sen o fryzjerze, podobnie jak wizyta u niego  w życiu realnym może być przyjemną, wręcz relaksującą wizją, ale też może się zdarzyć, że dla niektórych sen o wizycie u tego specjalisty może okazać się traumatyczny – zwłaszcza, jeżeli podczas sennych wędrówek efekt metamorfozy będzie niepożądany i bardzo niekorzystny wizualnie.

Sny są jednym z najbardziej niezbadanych elementów naszego życia. Udowodniono już, że senne wizje są efektem naszych ostatnich doświadczeń życiowych, lęków i trosk, ale też radości. W snach nierzadko ujawniane są nasze obawy lub negatywne doświadczenia, które często ukryte są głęboko w podświadomości. Co więc oznaczają sny o fryzjerze? Czy jest to znak naszej traumy po „zabiegu” u tego specjalisty? Czy może wyrażają potrzebę zmian w naszym życiu?

Co ciekawe, pomimo, że to kobiety z reguły bardziej dbają o wygląd oraz przykładają do niego większą uwagę, nie śnią o fryzjerze częściej od mężczyzn. Płeć męska również miewa sny o fryzjerach. Wynika to z tego, iż sny o metamorfozach w salonach fryzjerskich są symbolem oraz zwiastunem nadchodzących stanów emocjonalnych osoby śniącej lub obrazują aktualną kondycję psychiczną osoby śniącej. W interpretacji snów o fryzjerze bardzo ważna jest nie tylko sytuacja, którą we śnie zobaczymy, ale też osoba, która wciela się w rolę fryzjera oraz perspektywa, z której widzimy obraz – czasem to my możemy wcielić się bowiem w rolę tego wizażysty.

Znaczenie snu: fryzjer

Księga Snów podsuwa wiele znaczeń snu o fryzjerze. Po pierwsze uzależnione są one od tego, kim jest osoba fryzjera. Jeżeli we śnie ujrzymy fryzjera będącego mężczyzną, oznacza to zbliżające się kłopoty sercowe. Interpretacja ta odnosi się zarówno do śniących panów i pań. Z kolei, jeżeli we śnie ujrzymy kobietę w roli fryzjera, w życiu realnym może w najbliższym czasie spotkać nas romans. Jest to dobra wiadomość dla osób samotnych, ale też ostrzeżenie dla śniących znajdujących się w związku.

Inne znaczenie mają sny, w których śniący wciela się w postać fryzjera. Jest to znak, iż w życiu realnym śniący postępuje niewłaściwie. Po takim śnie warto przemyśleć swoje zachowanie, zastanowić się, czy na pewno postępujemy uczciwie i czy nie ranimy swoim zachowaniem innych osób. Dla wielu osób taki sen może być znakiem, iż należy przestać myśleć egoistycznie i zacząć dbać o dobro innych.

Księga Snów podsuwa również inną interpretację snu o fryzjerze dla osób młodych oraz dla dojrzalszych, starszych, które w snach ujrzały wizytę u fryzjera. W przypadku młodych mężczyzn i kobiet, sen o fryzjerze jest pozytywnym zwiastunem, ponieważ zapowiada nagłe wzbogacenie się oraz poprawę sytuacji materialnej. Z kolei, jeżeli fryzjer przyśni się osobom starszym oznacza to, iż niepogodzenie się z przemijającym czasem może doprowadzić do bardzo niewygodnej, niekomfortowej sytuacji. Takie osoby powinny jak najszybciej zaakceptować swój wiek oraz wygląd.

Sennik: fryzjer obcina włosy

Znaczenie snu o fryzjerze uzależnione jest również od zabiegu, który fryzjer na naszych lub obcych głowach we śnie wykonuje. Jeżeli podczas snu obserwujemy, jak fryzjer obcina włosy, oznacza to, iż w naszym życiu wreszcie pojawi się harmonia oraz w końcu odetniemy się od przeszłości. Farbowanie włosów we śnie przez fryzjera to z kolei zwiastun nowego myślenia oraz podejścia do wielu spraw w naszym życiu. Modelowanie włosów dla singli jest symbolem nadchodzącej miłości, a dla osób pozostających w związku – zwiastunem znalezienia nowej pracy.

Miałeś sen o fryzjerze? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.