Sennik: gazeta

Sennik: gazeta od momentu jej powstania miała jedną główną funkcję- była nośnikiem informacji, sposobem komunikowania ludziom o różnych rzeczach, tych bardziej lub mniej ważnych. Dziś prasa pełni różne funkcje, dlatego w zależności od tego, jaką gazetę czytamy lub widzimy w naszym śnie, tak możemy interpretować nasze senne marzenie.

Redagować gazetę, pisać do gazety - niebawem czyjeś tajemnice ujrzą światło dzienne, a my będziemy nimi nie tylko zdziwieni, ale również rozczarowani.

Czytać tabloid - wkrótce usłyszymy ekscytujące, niewiarygodne wręcz wiadomości, ale musimy wziąć poprawkę na ich wiarygodność.

Czytać dziennik - jesteśmy ludźmi twardo stąpającymi po ziemi i dobrze zorientowanymi, dlatego nic nas nie powinno zaskoczyć.

Prenumerata gazety - w najbliższym czasie wszystko ułoży się pomyślnie w naszym życiu zawodowym.

Sprzedawać gazety, rozdawać gazety - podświadomie chcielibyśmy przekazać komuś bardzo ważne wiadomości, jednak z jakiś powodów jeszcze tego nie zrobiliśmy.

Nie móc przeczytać gazety - musimy uważać na wszystko, co budzi jakiekolwiek nasze podejrzenia, bowiem brak ostrożności może odbić się na naszym dobrym imieniu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.