Sennik: impreza

Sennik: impreza kojarzy się z czasem zabawy, spędzaniem wolnych chwil ze znajomymi i rodziną. Może być wynagrodzeniem za trudne chwile lub wiązać się z obchodami jakiejś ważnej uroczystości. A jak należy interpretować sen o imprezie według Wielkiej Księgi Snów? Czy tak jak w realnym życiu oznacza ona zabawę i miłe chwile?

Impreza: sennik

W większości przypadków sen o imprezie odzwierciedla życie towarzyskie osoby śniącej. Takie sny bardzo często są odzwierciedleniem relacji śniącego z ludźmi w najbliższym otoczeniu. W śnie, w którym widziana jest impreza, warto zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły, to gdzie odbywa się impreza, kogo na niej widzimy oraz jak się bawimy. Takie szczegóły są kluczowe do poprawnej interpretacji snu o imprezie, ponieważ to właśnie takie czynniki odzwierciedlają nasz stosunek do rzeczywistości.

Sen: impreza

Często w snach, w których osoba śniąca jest na imprezie, w zabawie uczestniczy bardzo wiele ludzi. Zazwyczaj jest to przypadkowa zbieranina znanych nam osób, rodziny, znajomych, sąsiadów, a niekiedy nawet dawno niewidzianych znajomych ze szkoły lub dawnej pracy. Często w snach na imprezie pojawiają się również nieznani ludzie lub tacy, których czujemy, że znamy, ale nie potrafimy sobie przypomnieć skąd.

Sen o imprezie

U osób dorosłych, sny o imprezie zazwyczaj bywają odczytywane jako wyraz zmęczenia dorosłym życiem, problemami i codziennymi kłopotami. Takie sny są odzwierciedleniem pragnień powrotu do dzieciństwa, czasów beztroski, kiedy nie miało się tylu zmartwień i obowiązków. Sny o imprezie, jeśli zdarzają się osobom ustatkowanym, które założyły już rodzinę, wyrażają tęsknotę za spotkaniami ze znajomymi i beztrosko spędzanym czasem. Trochę inne znaczenie ma taki sen w przypadku osób, które w realnym życiu są dosyć skryte, niezbyt towarzyskie. W takiej sytuacji sny o imprezowaniu są oznaką, że osoba taka pragnie kontaktu z ludźmi, chce być częścią jakiejś grupy, mieć paczkę znajomych.

Sennik: impreza rodzinna

Impreza, na której obecna jest rodzina śniącego, może mieć różne znaczenia w zależności od tego, jaka jest impreza. Gdy impreza, o której śnimy jest udana, a jej uczestnicy weseli, radośni, sen należy interpretować jako zapowiedź udanego życia rodzinnego, czasu spokoju i dobrego życia. To samo dotyczy dobrej imprezy w towarzystwie znajomych. Ogólnie, udana impreza widziana we śnie oznacza udane życie towarzyskie w rzeczywistości. Dodatkowo, jeśli czujemy się na tej imprezie dobrze, czujemy, że ludzie nas lubią, możemy się spodziewać, że w realnym świecie możemy liczyć na pomoc rodziny i znajomych.

Jeśli impreza widziana we śnie nie jest udana, goście nudzą się lub kłócą, sen taki zapowiada nadejście nieprzyjemności. Być może w rodzinie stanie się coś, co podzieli bliskie Ci osoby i spowoduje, że rodzinna zgoda zostanie zachwiana. Jeśli miewasz takie sny bądź czujny i uważaj, żeby Twoje zachowanie nie dało nikomu powodów do obmawiania Cię lub posądzania o złe zamiary.

Sennik: impreza ze znajomymi

Czasami zdarza się, że osoba śniąca we śnie planuje imprezę, zastanawia się co ugotować, kogo zaprosić i jakie atrakcje zaproponować gościom. Takie sny są odzwierciedleniem tego, że w naszym życiu brakuje spontaniczności, postępujemy według schematów, nie potrafimy cieszyć się z małych, niespodziewanych przyjemności. Z drugiej strony urządzanie imprezy zapowiada, że będziemy mieli powody do świętowania, dzielenia się chwilami radości z bliskimi.

Z kolei, jeżeli we śnie osoba śniąca jest na imprezie, ale nie bierze w niej udziału, przygląda się, sen taki odzwierciedla życie towarzyskie śniącego. Sen o byciu samotnym na imprezie oznacza również wyobcowanie w rzeczywistym życiu. Osoba śniąca zapewne ma problemy z nawiązywaniem kontaktów, nie lubi poznawać nowych ludzi, a w nowych relacjach boi się bycia ośmieszonym, niezaakceptowanym.

Sny o szalonych imprezach, podczas których przesadzimy z alkoholem lub będziemy się zachowywać nie tak jak byśmy chcieli, oznaczają, że w rzeczywistym życiu hamujemy się za bardzo, albo wręcz przeciwnie, nasze zachowanie bywa kompromitujące i powinniśmy bardziej nad tym panować.

Miałeś sen o imprezie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA