Sennik: kolega

Sennik: kolega - kolega to osoba, z którą mamy bliskie relacje i z którą lubimy spędzać czas. Sny o koledze powinny być zatem dobrym zwiastunem. Co jednak gdy przyśni nam się krzywda kolegi? Czy należy martwić się o tę osobę? A jeżeli we śnie pojawi się kolega z dawnych lat? Czy możemy spodziewać się spotkania? Czy osoba z najbliższego otoczenia, pojawiająca się w snach symbolizuje coś szczególnego? Sprawdźmy, co na temat obecności kolegi we śnie mówi Księga Snów.

Kolega – sennik

Sny o koledze mogą być bardzo różnorodne. Ze względu na to, że z reguły koledzy są osobami, z którymi się często w życiu spotykamy, mogą się oni pojawiać dość często w snach. Sny bowiem obrazują ukryte pragnienia i troski, ale też odnoszą się do przeżytych w ostatnim czasie doświadczeń i przeżyć. Jeżeli więc w ostatnim czasie osoba śniąca miała kontakt z kolegą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta osoba pojawi się w snach śniącego.

Interpretacji snów o koledze jest bardzo dużo. Przed rozpoczęciem poszukiwania znaczenia snu o koledze, należy przeanalizować dokładnie sen, ponieważ często to nie sam kolega, ale sytuacja z jego udziałem widziana we śnie jest bardzo symboliczna i to ta sytuacja jest zwiastunem konkretnych wydarzeń w naszym życiu.

Co ciekawe, w snach nie śnią się tylko koledzy, których obecnie mamy lub z którymi utrzymujemy kontakt. Bardzo często w sennych wizjach pojawiają się osoby z przeszłości, z którymi osoba śniąca miała bardzo dobre relacje, a z którymi obecnie się nie kontaktuje. Sen o koledze z dawnych lat jest oznaką tęsknoty za dawnymi latami i chęci powrócenia do tych czasów. Bardzo często takie sny miewają osoby, które nie mogą pogodzić się z trudami doczesnego życia i mają słabszą okresowo kondycję psychiczną.

Zdarzają się również sny o kolegach, których nigdy nie mieliśmy. Wówczas osoba śniąca śni o osobie, z którą ma w sennej wizji dobre relacje, a której w rzeczywistości nigdy nie spotkała. Taki sen nie jest dobrym zwiastunem – oznacza pojawienie się w naszym życiu problemów, przykrości, a nawet śmierci kogoś bliskiego.

Sennik: kolega z pracy

W dorosłym życiu człowiek nawiązuje bardzo dużo kontaktów poprzez pracę. Doświadczenia te przekładają się również na sny i zdarza się, że w sennych wizjach widzimy kolegę z pracy. Sen o koledze z pracy jest symbolem tego, że potrafimy żyć w zgodzie z innymi ludźmi oraz że w najbliższej przyszłości zawrzemy nową, interesującą znajomość. Jest to więc dobry znak.

Bardzo istotne przy interpretacji snów jest również to, co z kolegą robimy. Jeżeli we śnie osoba śniąca rozmawia z kolegą z pracy jest to znak, że w niedługim czasie dowiemy się czegoś zaskakującego, poznamy nowe plotki. Z kolei kłótnia z kolegą z pracy oznacza, że w naszym otoczeniu znajduje się dużo podstępnych ludzi. Warto więc zaznajomić się z interpretacją snów o koledze, ponieważ w przypadku wymienionego snu, jego znaczenie może stanowić istotne ostrzeżenie dla śniącego. Jest to przestroga przed fałszywymi ludźmi, którzy – być może właśnie w pracy próbują działać na naszą niekorzyść.

Sennik: nieżyjący kolega

Bardzo smutne są sny o kolegach, którzy już nie żyją. Czasami takie wizje mogą pogorszyć nasz humor i wprowadzić nas w nostalgiczny nastrój na wiele godzin.  Nieżyjący od dawna kolega, pojawiający się we śnie jest oznaką podświadomej tęsknoty za nim lub niedawnych myśli o nim. Według Księgi Snów jest to również zwiastun nagłego obrotu spraw w naszym życiu, niespodziewanego wydarzenia.

Z kolei, jeżeli we śnie widzimy umierającego kolegę, nie należy się o tą osobę obawiać, martwić o jej los. Taka wizja oznacza, że w rzeczywistości możemy się z tym kolegą rzadziej widywać, a będzie to spowodowane naturalnymi rzeczami – zmianą miejsca zamieszkania lub zmianą stanu cywilnego kolegi.

Sennik: kolega, który mi się podoba

Bardzo często kobiety zauroczone w konkretnym koledze, śnią o tej osobie. Nie jest to jednak szczególny zwiastun i Księga Snów nie interpretuje tego rodzaju snu. Wizja kolegi, który się osobie śniącej podoba, jest wynikiem bardzo długiego rozmyślania o nim oraz marzeń o zbudowaniu związku z tą osobą.

Miałeś sen o koledze? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA