Sennik: koleżanka

Sennik: koleżanka to osoba, która znajduje się w naszym najbliższym otoczeniu, osoba z którą utrzymujemy pozytywne i bliskie relacje, często powierniczka lub pocieszycielka. Z reguły, skoro osoba śniąca spędza z nią dużo czasu, naturalne jest, iż koleżanka będzie się w snach pojawiać. Czy jest to jednak dobry znak? Czy może koleżanka, która stanowi główny sennych wizji jest ostrzeżeniem? Warto zaznajomić się z interpretacją Księgi Snów na temat obecności koleżanki we śnie.

Koleżanka – sennik

Senne wizje z koleżanką w roli głównej mogą być bardzo różnorodne. Koleżanka jest to osoba, z którą z reguły utrzymujemy bliski kontakt, dość często się spotykamy, wobec czego może się ona często pojawiać w snach. Obrazy, które widzimy we śnie są - jak już udowodniono - odbiciem naszych nadziei, ale też obaw, a także bardzo często odnoszą się do przeżytych wydarzeń lub nadchodzącego czasu, o którym rozmyślamy. Jeżeli więc osoba śniąca utrzymuje bliskie relacje z koleżanką lub w niedawnej przeszłości wiele razy z nią rozmawiała, jest bardzo prawdopodobne, że taka kobieta może pojawić się w sennych wizjach osoby śniącej.

Księga Snów podsuwa wiele interpretacji sennych wizji, dotyczących koleżanki. Aby odnaleźć prawidłową, przed rozpoczęciem poszukiwania znaczenia takiej wizji, należy skupić się na widzianym obrazie i zastanowić się, co było głównym motywem snu. Bardzo często ludzie poszukujący znaczenia snu popełniają błędy czytając senniki, ponieważ nie szukają znaczenia głównego tematu snu, a obiektów i zdarzeń dziejących się w tle.

Sny o koleżance, o osobach z bliskiego otoczenia, mają szczególne znaczenie. Jeżeli senna wizja miała pozytywny wydźwięk, jest to zwiastun przyjemnych wydarzeń w naszym życiu. Z kolei smutne, często koszmarne sny stanowią ostrzeżenie przed wieloma zdarzeniami lub niebezpieczeństwami, czyhającymi na osobę śniącą.

Sennik: koleżanka z dawnych lat

Sny o koleżance nie muszą dotyczyć kobiet, z którymi osoba śniąca w ostatnim czasie utrzymywała kontakt oraz bliskie relacje. Nierzadko w sennych wizjach pojawiają się osoby, które w życiu śniącego nie występowały od wielu lat. Generalnie sny o znajomych z przeszłości są wyrazem tęsknoty za przeminionymi czasami oraz symbolizują chęć powrócenia do dawnych lat. Bardzo często takie sny miewają osoby, które nie potrafią pogodzić się z aktualną sytuacją życiową.

Jeżeli we śnie przypadkowo spotkamy się z koleżanką z dawnych lat, oznacza to, iż w życiu realnym czeka nas niespodziewany obrót spraw, zaskakujące zdarzenie losowe. Bardzo często w sny o koleżance z dawnych lat mają wydźwięk seksualny, przeżywamy we śnie sytuację erotyczną z taką koleżanką (lub kolegą). Sny tego typu nie muszą oznaczać pociągu do tej osoby – oznaczają tęsknotę za beztroską, a nawet dzieciństwem. Inaczej jest, jeżeli osoba śniąca śni o seksie z aktualną koleżanką (lub kolegą). Takie senne wizje są wyrazem pociągu seksualnego do tej osoby, a nawet zauroczenia tą personą.

Sennik: płacząca koleżanka

Jako że koleżanka to osoba bliska, sen o płaczącej koleżance może być bardzo smutny i przejmujący. Osoby, które przeżyły taki sen bardzo często zaczynają niepokoić się o widzianą osobę, martwią się, że stanie się jej coś złego. Wbrew pozorom znaczenie tego snu nie dotyczy widzianej, płaczącej osoby. Osoba śniąca powinna taką wizję potraktować jako osobiste ostrzeżenie, ponieważ według Księgi Snów jest to zwiastun nadchodzącego niepowodzenia lub smutków.

Sennik: koleżanka w ciąży

W związku z tym, że z reguły z koleżanką utrzymuje się stałe, bliskie kontakty, sny z nietypowymi sytuacjami, w których występuje koleżanka nie powinny być dla osoby śniącej zaskoczeniem. Jednym z takich snów jest sen o koleżance w ciąży. Nie należy znaczenia tego snu traktować jednak dosłownie. Sen o koleżance w ciąży odnosi się bowiem do życia osoby śniącej i jest zwiastunem nowego, bardzo ważnego etapu w życiu. Koleżanka w ciąży może przyśnić się osobie, która w najbliższym czasie bierze ślub, przeprowadza się lub zmienia pracę.

Miałeś sen o koleżance? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA