Sennik: krowa

Sennik: krowa jest w kulturze wielu krajów symbolem płodności, urodzaju i bogactwa. Jednak czy ujrzenie we śnie krowy oznacza nadejście przypływu gotówki, szczęście w sprawach sercowych czy może sen o krowie ma wręcz przeciwne znaczenie? Jak taki sen interpretować według Wielkiej Księgi Snów?

Krowa: sennik

Krowa jest postrzegana jako bardzo łagodne, przyjaźnie nastawione zwierze, upostaciowienie opiekuńczości, macierzyńskiego ciepła oraz płodności. Krowa, jako że daje mleko, jest oznaką dobrego życia, bogactwa i powodzenia. Niekiedy widok krowy we śnie niesie za sobą również inne dobre wiadomości, zwykle dotyczące udanego życia rodzinnego.

Sennik: krowa z cielakiem

Śnienie o krowie w większości przypadków zapowiada spokojne życie oraz wiele sukcesów w sferze prywatnej. Szczególnym snem jest taki, w którym pojawia się młoda krowa. Śnienie o małej krowie, która niedawno przyszła na świat jest zapowiedzią, że w najbliższej przyszłości rodzina śniącego się powiększy. Jeśli o cielaku śni małżeństwo starające się o dziecko, sen będzie oznaczał spełnienie ich marzeń i pojawienie się na świecie potomka. Z kolei, jeśli o krowie z cielakiem śnią rodzice, ich dziecko może niedługo zmienić swój stan cywilny, przez co małżonek lub małżonka wejdą do rodziny. Jeszcze inne znaczenie ma sen o małej krowie, gdy przyśni się osobie samotnej. Dla niej taki sen zazwyczaj będzie oznaczał, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy spotka osobę, z którą będzie chciała założyć rodzinę i stworzyć stały związek.

Sen o krowie

Ujrzenie we śnie dojnej, zdrowej krowy zapowiada niespodziewany przypływ gotówki. Jeśli śniący doi krowę we śnie samodzielnie, zdobycie dodatkowych pieniędzy nie będzie wymagało nakładu pracy, być może zastrzyk gotówki będzie spowodowany otrzymaniem spadku lub wygraniem na loterii. Bardzo często o krowach śnią rolnicy, ponieważ z tym zwierzęciem jest związane ich codzienne życie. W takim przypadku sen o dorodnej, dużej, zdrowej krowie zapowiada obfite plony i wyjątkowo udane zbiory. Jeśli o tłustej krowie śni hodowca zwierząt, sen ma podobne znaczenie, gdyż zwiastuje, że jego zwierzęta będą rosły szybko, będą zdrowe i płodne.

Martwe krowy

Sen o szkieletach krów lub zmarłych, rozkładających się zwierzętach jest złym znakiem i powinien być traktowany jako przestroga, ostrzeżenie dotyczące szczególnie kobiet. Sen o martwej krowie odnosi się do płodności kobiety i jej instynktu macierzyńskiego. Taki sen jest bardzo często oznaką, że śniąca ma słabo rozwinięty instynkt matczyny i jeszcze nie jest w pełni gotowa na podjęcie roli matki. Jeśli kobieta w ciąży śni o szkielecie krowy, na początku swojej przygody z macierzyństwem będzie miała pewne problemy z dostosowaniem się do nowych warunków i całkowicie nieznanej sytuacji. Gdy o martwej krowie śni żona i matka, oznacza to, że nie poświęca ona swojej rodzinie wystarczająco dużo czasu i zaniedbuje dzieci. Być może jest to spowodowane skupieniem się na karierze lub zaangażowaniem w zgubne pasje, które odciągają kobietę od rodzinnych obowiązków.

Sennik: krowa się cieli

Sen o cielącej się krowie zazwyczaj jest odczytywany jako bardzo dobry znak. Taki widok ujrzany we śnie oznacza bowiem zmiany na dobre, nadejście spokojnych, dobrych czasów. Jeśli o cielącej się krowie śni kobieta, która jest w ciąży, musi przygotować się na trudny poród, jednak jej dziecko urodzi się silne i zdrowe. Krowie problemy z wydaniem potomka widziane we śnie oznaczają dla śniącego drobne kłopoty ze zdrowiem. Najczęściej są one związane z przemęczeniem i zaniedbywaniem własnego zdrowia. Pomoże chwila odpoczynku, relaksu i chwile spędzone z bliskimi osobami.

Sennik: stado krów

Stado krów zobaczone we śnie odnosi się do stanu psychicznego osoby śniącej i jej samopoczucia. Jeśli śniący często śni o stadzie krów, oznacza to, że w realnym życiu nie czuje się akceptowany przez otoczenie i brakuje mu poczucia przynależności do jakiejś grupy. Stado widziane w marzeniach sennych odzwierciedla pragnienia związane z relacjami towarzyskimi w rzeczywistości.

Miałeś sen o krowie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.