Sennik: kosmos

Sennik: Kosmos to bezmiar, niewyobrażalna przestrzeń, piękno, coś, co jest niepojęte dla człowieczego rozumu. Kosmos w kontekście interpretacji snów na ogół jest dobrym znakiem, wskazującym na nieskończone możliwości, z których możemy korzystać w drodze do wytyczonych celów. Może również zapowiadać szereg dość trudnych wyborów, przed którymi staniemy w najbliższej przyszłości.

Podróżować w kosmosie - jesteśmy ludźmi o bardzo rozbudowanej wyobraźni i powinniśmy wykorzystać to na naszą korzyść, przekuć w odważne plany i kreatywność.

Startować rakietą w kosmos - niebawem w naszym życiu wydarzy się coś, co będzie mieć ogromny wpływ na nasze dalsze losy.

Oglądać kosmos z rakiety - czeka nas czas pełen szczęścia, radości, pewności, że jesteśmy we właściwym miejscu o właściwym czasie.

Oglądać kosmos z ziemi - powinniśmy odważyć się i zacząć realizować najbardziej śmiałe cele, by móc sobie powiedzieć, że zrobiliśmy w życiu wszystko, by osiągnąć niemożliwe.

Planety w kosmosie - wkrótce staniemy przed ważnymi wyborami, dlatego powinniśmy zachować spokój i zdrowe spojrzenie na wszystko z lekkiego dystansu.