Sennik: kąpiel

Sennik: Kąpiel chyba wszystkim kojarzy się dobrze- oczyszcza, relaksuje, otacza pięknymi aromatami, odświeża naszą skórę, sprawia, że po niej czujemy się dużo lepiej. Kąpiel w kontekście interpretacji snów jest silnie związana z procesem duchowego oczyszczenia- może takowe zapowiadać, może nam uświadamiać potrzebę przeżycia oczyszczenia lub ostrzegać przed nieudanymi próbami dojścia do ładu ze sobą.

Brać kąpiel w wannie - wkrótce znajdziemy trochę czasu, który będziemy mogli przeznaczyć wyłącznie dla siebie, dzięki czemu poczujemy się zrelaksowani, wypoczęci, a rozwiązania drobnych problemów ukażą się szybciej, niż przypuszczaliśmy.

Kąpiel w morzu lub oceanie - czeka nas czas pełen beztroski, przepełniony znakomitym humorem, energią, siłą witalną i chęcią do działania.

Kąpiel w brudnej wodzie - czeka nas szereg niepowodzeń, które mogą doprowadzić nas do bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Kąpiel w czystej wodzie - będziemy cieszyć się zdrowiem i szacunkiem ze strony otaczających nas ludzi,

Kąpiel w rzece - powinniśmy być bardzo ostrożni, bowiem zbytnia otwartość i ufność może sprawić, że porwie nas nurt cudzych przekonań i prawd, do których nie jesteśmy przekonani.

Gorąca kąpiel - prawdopodobnie podświadomie pragniemy przeżyć gorące uniesienia, romans, flirt, poczuć się pożądanymi przez drugą osobę.

Copyright © Agora SA