Sennik: kasztany

Sennik: Kasztany to nieodłączny symbol jesieni, ale również wyszukany przysmak w wielu krajach.Kasztany w kontekście interpretacji snów silnie związane są z procesem ich przygotowywania w kuchni, bowiem można się nimi dotkliwie i boleśnie poparzyć. Są na ogół złym znakiem, który przestrzega przed nieszczerością osób w naszym otoczeniu i zaleca ostrożność.

Zbierać kasztany - prawdopodobnie jesteśmy zbyt ostrożni, dlatego często nie korzystamy z okazji, które się nam nadarzają, a które mogłyby być źródłem radości i spokoju.

Robić ludziki z kasztanów - jesteśmy ludźmi szalenie kreatywnymi, dlatego bez trudu poradzimy sobie z każdym czekającym na nas wyzwaniem, pod warunkiem, że zaufamy swojej intuicji.

Piec kasztany - powinniśmy bardziej uważać na nasze otoczenie, bowiem znajdują się w nim ludzie, którzy nie życzą nam dobrze i tylko na pozór są nam przychylni.

Jeść kasztany - najbliższy czas przepełniony będzie radością, optymizmem i udanymi spotkaniami towarzyskimi.

Rozłupywać kasztana - możliwe, że nie jesteśmy wystarczająco przezorni, dlatego możliwe, że w najbliższej przyszłości sparzymy się na kimś lub na czymś, co wydawało się nam pewne.

Copyright © Agora SA