Sennik: kapelusz

Sennik: Kapelusz jest nakryciem głowy, które spełnia dwie role- oprócz chronienia jej przed warunkami pogodowymi, jest również czymś, co ma ją zdobić, a nawet reprezentować postawę, poglądy, status materialny osoby, która go nosi. W kontekście interpretacji snów odnosi się do świata duchowego, do naszej postawy, pomysłów, idei, zupełnie jak sen o samej głowie, którą chroni. Może odzwierciedlać naszą sytuację społeczną, powodzenia w interesach - jest dobrym znakiem.

Nowy i ładny kapelusz - w naszym otoczeniu jest osoba, która darzy nas szczególnym uczuciem i na którą z pewnością możemy liczyć.

Widzieć kapelusz - powinniśmy kryć się ze swoimi najważniejszymi zamiarami i uczuciami przed innymi ludźmi, gdyż może okazać się, że nie są nam życzliwi.

Stary i podarty kapelusz - musimy uważać na to, co robimy, bowiem może nas to doprowadzić do utraty zaufania społecznego, poszargania naszego dobrego imienia.

Kapelusz na czyjejś głowie - prawdopodobnie zbyt często zachowujemy się wobec innych z wyższością i wyczuwaną arogancją.

Kapelusz z piórem - wkrótce spotka nas jakiś zaszczyt, być może zostaniemy docenieni przez kogoś ważnego lub zaczniemy piastować odpowiedzialne stanowisko.

Copyright © Agora SA