Sennik: łysienie

Sennik: Wypadanie włosów kojarzone jest z osłabieniem organizmu, chorobą, utratą pewnego rodzaju atrybutów. Zarówno dla mężczyzn, których łysienie spotyka często i związane jest głównie z genami i wiekiem, jak i dla kobiet, jest procesem, z którym ciężko się jest pogodzić. Łysienie w kontekście interpretacji snów oznacza zakończenie pewnego etapu w naszym życiu i konieczność przygotowania się do rozpoczęcia kolejnego.

Wypadające włosy - czeka nas ciężki czas pełen zmartwień, trosk, które mogą znacznie odbić się na naszym zdrowiu fizycznym.

Być łysym - zbliża się definitywny koniec pewnego etapu w naszym życiu, co może tyczyć się radykalnych zmian, jak zakończenie długotrwałego związku, zmiana pracy, zmiana miejsca zamieszkania; możemy poczuć chwilowy brak energii i motywacji do działania, czemu nie warto się poddawać.

Widzieć łysinę - gdy śni się mężczyźnie, ten najwyraźniej boi się o swoje bezpieczeństwo finansowe, gdy zaś śni się kobiecie, oznacza, że lęka się ona o swoją atrakcyjność i powodzenie u płci przeciwnej.

Widzieć łysego mężczyznę - możemy liczyć na wyjątkowe szczęście i dobrobyt.

Widzieć łysą kobietę - musimy być bardziej ostrożni w swoich działaniach, bowiem niektóre nasze zachowania mogą narazić nas na kpiny ze strony otoczenia.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.