Sennik: łódź

Sennik: Łódź to środek transportu kojarzony z przygodą, relaksem, określonym stylem życia. Często bywa symbolem dobrobytu, odwagi. Łódź w kontekście interpretacji snów często odnosi się do zmobilizowania nas do działania. Może zachęcać do podjęcia ryzyka, które w przyszłości bardzo się opłaci, zapowiadać przypływ sił witalnych oraz energii, które dadzą nam siły, by spełniać marzenia.

Łódź na rzecze lub na jeziorze - czeka nas sukces i szczęście, które przyjdą do nas po czasie wytężonej pracy i wielu wyrzeczeń.

Łódź podczas sztormu - możliwe, że nie do końca wiemy, jak zapewnić poczucie bezpieczeństwa swoim najbliższym lub podświadomie obawiamy się zdarzeń, które doprowadzą do pogorszenia naszych relacji z innymi ludźmi.

Przybijanie do brzegu łodzią - wkrótce możemy mieć okazję zmienić swoje życie, poszerzyć horyzonty, podjąć się innej pracy lub wyjechać do miejsca, które da nam szczęście i spokój.

Łódź, która może się przewrócić - podświadomie obawiamy się niezdefiniowanych zagrożeń, które mogą na nas czyhać i zburzyć nasze poczucie bezpieczeństwa.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.